Live Chat Μπάγερν-Σάλτσμπουργκ 7-1 (Τελικό)

Μπάγερν-Σάλτσμπουργκ: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.

Η Μπάγερν φιλοξενεί την Σάλτσμπουργκ στη ρεβάνς του 1-1 της Αυστρίας.

Οι Γερμανοί ζορίστηκαν πολύ στον πρώτο αγώνα, έμειναν πίσω στο στο σκορ με 1-0 και γλίτωσαν ένα δεύτερο γκολ από τύχη. Στο τέλος με τον Κομάν κατάφεραν να αποφύγουν την ήττα και στο γήπεδό τους θέλουν απλά τη νίκη για να συνεχίσουν στο Champions League.

Σε κάθε περίπτωση, με την δυναμική που έχει αποκτήσει η Σάλτσμπουργκ, η αποστολή των Βαυαρών δεν θα είναι εύκολη.

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση και σχολιάστε στο live chat του onsports.gr.

Πόλο: Διπλή πρόκριση για τον Υδραϊκό
Ρέντη: Διάλογος-σοκ ανήλικων συλληφθέντων - Καμαρώνει που τον περιμένουν στις φυλακές Αυλώνα!
Euroleague: «Καταιγίδα» η Ρεάλ, εύκολα το 1-0! – Highlights και τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: «Μπλόκο» της ΕΛΑΣ στη συγκέντρωση φίλων της «Ένωσης» στο ξενοδοχείο της ομάδας!