Champions League: «Χρυσή» αλλαγή ο Γιάρεμτσουκ (Video)

Champions League: Πέρασε στο ματς στο 62’ και δέκα λεπτά μετά ισοφάρισε για την Μπενφίκα ο Ουκρανός Γιάρεμτσουκ.

Ο Άγιαξ έδειχνε να ελέγχει το ματς και να διαχειρίζεται το υπέρ του σκορ. Είχε δοκάρι στο τέλος του πρώτου μέρους για να αυξήσει τη διαφορά. Όμως δεν το πέτυχε και η Μπενφίκα στη δική της αντεπίθεση έφερε το ματς στα ίσα!

Ο Ρόμαν Γιάρεμτσουκ πέρασε στο ματς στο 62ο λεπτό για την ομάδα της Λισαβόνας. Δέκα λεπτά μετά, ο Ουκρανός επιθετικός ισοφάρισε για την Μπενφίκα, κάνοντας το 2-2.

Δείτε το γκολ του Γιάρεμτσουκ:

Λίβερπουλ: Επίσημο! Ο Άρνε Σλοτ είναι ο αντικαταστάτης του Γιούργκεν Κλοπ
Τελικός Conference League, Ολυμπιακός – Φιορεντίνα: «Σαν παίζουμε εντός έδρας», δήλωσε ο Γιοβετιτς
Τελικός Conference League, Ολυμπιακός – Φιορεντίνα: Στην Πλατεία Κοτζιά το Fan Festival
Ο ΠΑΟΚ σήκωσε την «κούπα» στο «γήπεδο» του Novasports!