Μπάγερν Μονάχου-Παρί Σεν Ζερμέν: Επιστροφή με Μίλερ και προβάδισμα ξανά με Εμπαπέ (videos)

Παρά το αρχικό σοκ η Μπάγερν Μονάχου ισοφάρισε στο ματς (2-2) κόντρα στην Παρί Σεν Ζερμέν με δράστη τον Τόμας Μίλερ

Ο Κίμιχ στο 60ο λεπτό εκτέλεσε το φάουλ με μια μπαλιά στο ύψος του πέναλτι και ο Γερμανός επιθετικός νίκησε την άμυνα της Παρί για να ισοφαρίσει σε 2-2.

Οκτώ λεπτά αργότερα οι Γάλλοι πήραν και πάλι προβάδισμα με τον Εμπαπέ να νικάει ξανά τον Νόιερ για το 2-3.

Δείτε τα γκολ

Σεπόλια: Ένοχος για βιασμό, αθώος για εμπορία ο Ηλίας Μίχος - Αθώα για μαστροπεία η μητέρα
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Βίρτους - Παναθηναϊκός AKTOR και Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Λέστερ: Απολύθηκε ο προπονητής της γυναικείας ομάδας λόγω σχέσης με παίκτρια
NBA: Συγκλονιστικός ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, αλλά απελπιστικά μόνος - Σοκ για τους Σέλτικς