Έγινε έξαλλος με το πέναλτι και αποβλήθηκε στο ημίχρονο ο Γιώργος Δώνης (video+photos)
1 SHARE

Ο Γιώργος Δώνης αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα στο ματς της Μακάμπι Τελ Αβίβ με την Σάλτσμπουργκ.

Δίχως τον Γιώργο Δώνη στον πάγκο έμεινε στο δεύτερο ημίχρονο η Μακάμπι Τελ Αβίβ κόντρα στην Σάλτσμπουργκ.

Ο Έλληνας τεχνικός διαμαρτυρήθηκε έντονα στον διαιτητή όταν ο τελευταίος έδωσε πέναλτι στους Αυστριακούς στις καθυστερήσεις του πρωτου μέρους.

Η παράβαση επιβεβαιώθηκε από το VAR και ο Δώνης δέχθηκε δύο κίτρινες κάρτες (45+2' και 45+3') με αποτέλεσμα να αποβληθεί.

Με το εύστοχο πέναλτι του Ζομποζλάι στο 45+4 η Σάλτσμπουργκ πήγε στα αποδυτήρια με 2-1 και έχει τον πρώτο λόγο για την πρόκριση στους ομίλους του Champions League καθώς το συνολικό σκορ είναι 4-2.

Η Πέννυ Ρόγκα στο Onsports:«Θα δώσουμε τα πάντα για να επαναφέρουμε τον Παναθηναϊκό μας στην κορυφή»
Κολύμβηση: Νέο Πανελλήνιο ρεκόρ, στα 200μ. πεταλούδα πέτυχε η Άννα Ντουντουνάκη
ATP: Παρέμεινε στο Νο 4 του κόσμου ο Στέφανος Τσιτσιπάς
Σασμός: Η Ανθούλα έριξε βόμβα - Γιατί την έκλεισε η Καλλιόπη σε ίδρυμα

Μετάλλαξη «Όμικρον»: Ανιχνεύεται με μοριακό τεστ, τι ισχύει για rapid και self

Δέσποινα Βανδή: Το τραγούδι που αφιέρωσε στον Βασίλη Μπισμπίκη – Η αντίδραση του ηθοποιού (vid)

Τουρκία: 200 σαμπάνιες για την τραγουδίστρια Χούλια και ουρές στους δρόμους για μισό κουλούρι

Ο Τζο Νέσμπο στο Newsbomb.gr για την Ελλάδα, τον «Χάρι Χόλε» και το ενδεχόμενο να αποσυρθεί

Κακοκαιρία: Προειδοποίηση Αρναούτογλου για «δυνητικά επικίνδυνες ριπές ανέμων» σε όλη τη χώρα

Μετάλλαξη «Όμικρον»: Αυτά είναι τα πιο συνηθισμένα συμπτώματα

Μιχάλης Ζαμπίδης: Το βίντεο από τη στιγμή που «έπιασε» τους διαρρήκτες σπίτι του