Κράσνονταρ-Ολυμπιακός 1-2: «Πυροβόλησε» ξανά ο Ελ Αραμπί για τους ομίλους! (video+photos)

Κράσνονταρ – Ολυμπιακός: Ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί σκόραρε για δεύτερη φορά στη Ρωσία, έδωσε προβάδισμα στους «ερυθρόλευκους» και «κλείδωσε» την παρουσία τους στους ομίλους του Champions League!

Μεγάλη εμφάνιση από τον Ολυμπιακό κι από τον Ελ Αραμπί που αποδεικνύεται… ήρωας του ματς στο Κράσνονταρ. Οι «ερυθρόλευκοι» όχι μόνο δεν πήγαν στη Ρωσία απλά για να διαφυλάξουν το 4-0 του πρώτου αγώνα, αλλά προηγούνται των γηπεδούχων με δυο γκολ από τον νέο τους στράικερ.

Ο Ελ Αραμπί μετά την ισοφάριση, αμέσως μετά το γκολ της Κράσνονταρ, κατάφερε λίγα λεπτά μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, να δώσει και προβάδισμα στον Ολυμπιακό. Ο φορ των Πειραιωτών ήταν εκεί που έπρεπε για να εκμεταλλευτεί τις κόντρες και να σπρώξει τη μπάλα στα δίχτυα για το 2-1 της ομάδας του Μαρτίνς.

Krasnodar vs Olympiacos 1-2 Goal 2ND Youceff El Araby

Ο «τελικός της χρονιάς» στην Μπολόνια για τον Παναθηναϊκό AKTOR - Η ώρα και το κανάλι
Σεπόλια: Ένοχος για βιασμό, αθώος για εμπορία ο Ηλίας Μίχος - Αθώα για μαστροπεία η μητέρα
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Βίρτους - Παναθηναϊκός AKTOR και Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Λέστερ: Απολύθηκε ο προπονητής της γυναικείας ομάδας λόγω σχέσης με παίκτρια