Ολυμπιακός-Βικτόρια Πλζεν: Τα γκολ που διέλυσαν τους Τσέχους (videos+photos)

Ολυμπιακός-Βικτόρια Πλζεν: Διαστάσεις θριάμβου στη νίκη των «ερυθρόλευκων» που έφτασαν μέσα σε λίγα λεπτά στο 4-0 και πήραν την πρόκριση.

Ο Ολυμπιακός μετά το 1-0 από τον Γκιγιέρμε… απελευθερώθηκε και διέλυσε τη Βικτόρια Πλζεν! Ο Γκερέρο με ωραία ατομική προσπάθεια και πλασέ έκανε το 2-0, ενώ στη συνέχεια και πάλι ο Γκιλιέρμε σε στημένη φάση, πήρε την κεφαλιά και μετά από κόντρα στον Ρέζνικ η μπάλα πήγε στα δίχτυα για το 3-0.

Το… κερασάκι στην τούρτα, έβαλε μετά από μια ακόμα στημένη φάση ο Ρούμπεν Σεμέδο. Ο στόπερ του Ολυμπιακού με προβολή έκανε το 4-0, δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της ομάδας του Μαρτίνς. Παράλληλα, επιβεβαίωσε την πρόβλεψη του OnBet πως θα σκοράρει στο ματς, όπως φυσικά και το Χ ημίχρονο, 1 τελικό!

Δείτε τα γκολ του Ολυμπιακού

Olympiacos vs Plzen 2-0 Goal Guerrero

Olympiacos 3 - 0 Plzen Own Goal Řezník

Olympiacos 4 - 0 Plzen Goal Semedo

Γλιτώνει τη χρεοκοπία ο Μπόρις Μπέκερ
Μπαίνει στο χειρουργείο ο Έντσο Φερνάντες
ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1