Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Το νέο ρεκόρ του Μουρίνιο
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Το νέο ρεκόρ του Μουρίνιο

Το έκανε και αυτό ο special one.
22 Μαΐου 2017 12:11
Τελικός Europa League: Από την πισίνα στην «Friends Arena» της Στοκχόλμης ο «Ίμπρα»
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τελικός Europa League: Από την πισίνα στην «Friends Arena» της Στοκχόλμης ο «Ίμπρα»

Αν νομίζατε πως ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς θα χάσει τον τελικό του Europa League απέναντι στον Άγιαξ, είστε απλά γελασμένοι…
20 Μαΐου 2017 19:18
Ισόπαλη… αγγαρεία για την Γιουνάιτεντ!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ισόπαλη… αγγαρεία για την Γιουνάιτεντ!

Μόνο ο τελικός του Europa League (24/5) απασχολεί την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.
17 Μαΐου 2017 23:59
Μόνο έτσι θα παίξει στο Champions League η Γιουνάιτεντ!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μόνο έτσι θα παίξει στο Champions League η Γιουνάιτεντ!

Η Τότεναμ νίκησε 2-1 τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και την υποχρεώνει να κατακτήσει το Europa League εάν θέλει να κουνήσει... σεντόνι τη νέα…
14 Μαΐου 2017 20:59
Τα σκάει «χοντρά» για τον Σάντσες!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τα σκάει «χοντρά» για τον Σάντσες!

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ θα κάνει τα παντα προκειμένου να αποκτήσει τον Ρενάτο Σάντσες από την Μπάγερν.
13 Μαΐου 2017 21:32
Μεταγραφή – βόμβα για τον Χάμες
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μεταγραφή – βόμβα για τον Χάμες

Ο Κολομβιανός άσσος της Ρεάλ φέρεται να βρήκε τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.
13 Μαΐου 2017 15:30
Τα ρέστα της για Σάντσεζ η Γιουνάιτεντ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τα ρέστα της για Σάντσεζ η Γιουνάιτεντ

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ δείχνει διατεθειμένη να πληρώσει 35 εκατ. ευρώ στην Μπάγερν, για να αποκτήσει τον Ρενάτο Σάντσες.
13 Μαΐου 2017 13:35
Με 9.500 «πιστούς» τους Γιουνάιτεντ και Άγιαξ στην Στοκχόλμη
EUROPA LEAGUE

Με 9.500 «πιστούς» τους Γιουνάιτεντ και Άγιαξ στην Στοκχόλμη

Περίπου 9.500 εισιτήρια θα λάβει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για τον τελικό του Europa League με τον Άγιαξ στην «Friends Arena» της Στοκχόλμης…
12 Μαΐου 2017 19:15
Άγιαξ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στον τελικό του Europa League
EUROPA LEAGUE

Άγιαξ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στον τελικό του Europa League

Ο Άγιαξ που άντεξε στη Γαλλία και η Γιουνάιτεντ που ξεπέρασε το εμπόδιο της Θέλτα συνθέτουν το ζευγάρι του τελικού του Europa…
12 Μαΐου 2017 00:13
Άγριο κράξιμο του Ρόι Κιν σε Μουρίνιο και ποδοσφαιριστές της Γιουνάιτεντ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Άγριο κράξιμο του Ρόι Κιν σε Μουρίνιο και ποδοσφαιριστές της Γιουνάιτεντ

Κατά μέτωπον επίθεση στον Ζοζέ Μουρίνιο και τους παίκτες της Μάντσεστερ Γιουνάιτετ εξαπέλυσε ο Ρόι Κιν.
11 Μαΐου 2017 12:15
Η νέα φανέλα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Η νέα φανέλα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!

Με μια δόση από το παρελθόν η νέα εκτός έδρας φανέλα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
10 Μαΐου 2017 14:37
Φως στο τούνελ για την περιβόητη μεταγραφή του Πογκμπά!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Φως στο τούνελ για την περιβόητη μεταγραφή του Πογκμπά!

Η FIFA προχωρά σε έρευνα για τη μεταγραφή-ρεκόρ στην ιστορία του παγκοσμίου ποδοσφαίρου, αυτή του Πολ Πογκμπά στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.
09 Μαΐου 2017 23:35
«Κανονιές» στο Έμιρεϊτς, σε απόσταση βολής από την Γιουνάιτεντ η Άρσεναλ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

«Κανονιές» στο Έμιρεϊτς, σε απόσταση βολής από την Γιουνάιτεντ η Άρσεναλ

Η Άρσεναλ πήρε το ντέρμπι με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, επικρατώντας 2-0 στο «Έμιρεϊτς», σε αναμέτρηση για την 36η αγωνιστική της Premier League.
07 Μαΐου 2017 20:05
Θέλτα - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-1: «Διπλό» για τελικό οι «κόκκινοι διάβολοι»
EUROPA LEAGUE

Θέλτα - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-1: «Διπλό» για τελικό οι «κόκκινοι διάβολοι»

Με το ενάμισι… πόδι στον τελικό του Europa League βρίσκονται οι Βρετανοί, μετά το 1-0 επί της Θέλτα στην Γαλικία.
05 Μαΐου 2017 00:12
Τον γύρο των ΗΠΑ θα κάνει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Τον γύρο των ΗΠΑ θα κάνει η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!

Στην άλλη άκρη του Ατλαντικού θα βρεθεί το καλοκαίρι η αγγλική ομάδα.
04 Μαΐου 2017 23:20
Θέλει Μπελότι ο Μουρίνιο!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Θέλει Μπελότι ο Μουρίνιο!

Τα επιτεύγματα του Ιταλού επιθετικού δεν περνούν απαρατήρητα από το Ολντ Τράφορντ
04 Μαΐου 2017 13:39
«Έφαγε» πόρτα η Γιουνάιτεντ για Μπαπέ!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

«Έφαγε» πόρτα η Γιουνάιτεντ για Μπαπέ!

Η Μονακό απέρριψε πρόταση 85 εκατ. ευρώ της Γιουνάιτεντ για τον Μπαπέ.
03 Μαΐου 2017 17:30
Γιουνάιτεντ και Λίβερπουλ «πλακώνονται» για Φάμπρεγκας!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Γιουνάιτεντ και Λίβερπουλ «πλακώνονται» για Φάμπρεγκας!

Ο Ισπανός φεύγει από την Τσέλσι και οι «ρεντς» και «μπέμπηδες» καραδοκούν!
03 Μαΐου 2017 13:00
Χειρουργήθηκε ο Ιμπραϊμοβιτς
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Χειρουργήθηκε ο Ιμπραϊμοβιτς

Σε πετυχημένη επέμβαση στις ΗΠΑ υποβλήθηκε ο Ζλάταν Ιμπραϊμοβιτς, προκειμένου να αποκαταστήσει τη ρήξη χιαστών στο δεξί γόνατο που υπέστη στην αναμέτρηση…
02 Μαΐου 2017 19:34
Ζοζέ Μουρίνιο, ο κύριος ρεκόρ...
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ζοζέ Μουρίνιο, ο κύριος ρεκόρ...

Ο Ζοσέ Μουρίνιο στην ισοπαλία (1-1) με την Σουόνσι κατάφερε ένα σπουδαίο ρεκόρ, που όμως το αποτέλεσμα δεν του επέτρεψε να το…
01 Μαΐου 2017 18:55
Χάνει το δρόμο για το Champions League η Γιουνάιτεντ!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Χάνει το δρόμο για το Champions League η Γιουνάιτεντ!

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έμεινε στο 1-1 με την Σουόνσι και έχασε έδαφος στην προσπάθειά της για συμμετοχή στο Champions League της επόμενης…
30 Απριλίου 2017 16:29
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: «Μούφα» πέναλτι με Σουόνσι!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: «Μούφα» πέναλτι με Σουόνσι!

«Κάλπικο» ήταν το πέναλτι με το οποίο άνοιξε το σκορ ο Ουέιν Ρούνεϊ.
30 Απριλίου 2017 15:19
«Ζεσταίνεται» ο Μουρίνιο: «Με τόσους τραυματισμούς θα παίξω και εγώ!»
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

«Ζεσταίνεται» ο Μουρίνιο: «Με τόσους τραυματισμούς θα παίξω και εγώ!»

Η Μάντσεστερ Γιουναίτεντ θυμίζει νοσοκομείο και ο Ζοζέ Μουρίνιο προσπάθησε να διασκεδάσει τις εντυπώσεις εν όψει της αναμέτρησης με την Σουόνσι.
29 Απριλίου 2017 16:01
Η είδηση που στέλνει τον Χάμες στη Γιουνάιτεντ!
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Η είδηση που στέλνει τον Χάμες στη Γιουνάιτεντ!

Ένα νέο δημοσίευμα κυκλοφορεί και φέρνει τον Κολομβιανό στο Ολντ Τράφορντ
29 Απριλίου 2017 14:14