Αστέρας Τρίπολης

Κύπελλο Ελλάδας: Στους «16» στην παράταση ο Ατρόμητος - Τα αποτελέσματα και τα highlights
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο Ελλάδας: Στους «16» στην παράταση ο Ατρόμητος - Τα αποτελέσματα και τα highlights

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.
19 Οκτωβρίου 2022 20:33
Live Chat Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος 1-3 παρ. (Τελικό)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Live Chat Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος 1-3 παρ. (Τελικό)

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη του αγώνα Κυπέλλου στο «Θ. Κολοκοτρώνης».
19 Οκτωβρίου 2022 20:32
Αστέρας Τρίπολης: Στο χειρουργείο ο Βαλιέντε
SUPER LEAGUE

Αστέρας Τρίπολης: Στο χειρουργείο ο Βαλιέντε

Αστέρας Τρίπολης: Επέμβαση στο γόνατο θα κάνει ο Βαλιέντε.
19 Οκτωβρίου 2022 20:15
Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: Έξαλλος με Μεταξά στην αλλαγή του ο Ριέρα - Δοκάρι ο Μπαράλες (vids)
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: Έξαλλος με Μεταξά στην αλλαγή του ο Ριέρα - Δοκάρι ο Μπαράλες (vids)

Αστέρας Τρίπολης-Ατρόμητος: Ο Ριέρα στην αλλαγή του αντέδρασε προς τον Ηρακλή Μεταξά.
19 Οκτωβρίου 2022 19:07
Κύπελλο Ελλάδας: Τα βλέμματα στην Τρίπολη - Το πρόγραμμα και οι μεταδόσεις των αγώνων
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο Ελλάδας: Τα βλέμματα στην Τρίπολη - Το πρόγραμμα και οι μεταδόσεις των αγώνων

Κύπελλο Ελλάδας: Η «μάχη» του Αστέρα με τον Ατρόμητο στην Τρίπολη ξεχωρίζει από τη δεύτερη μέρα της 5ης φάσης της διοργάνωσης -…
19 Οκτωβρίου 2022 11:21
Αστέρας Τρίπολης: Με Ζουκάνοβιτς στο Κύπελλο
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Αστέρας Τρίπολης: Με Ζουκάνοβιτς στο Κύπελλο

Η αποστολή του Αστέρα Τρίπολης για το παιχνίδι Κυπέλλου με τον Ατρόμητο.
18 Οκτωβρίου 2022 22:15
Κύπελλο Ελλάδας: Σέντρα στην 5η φάση από το Βόλο - Όλο το πρόγραμμα και οι μεταδόσεις
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο Ελλάδας: Σέντρα στην 5η φάση από το Βόλο - Όλο το πρόγραμμα και οι μεταδόσεις

Κύπελλο Ελλάδας: Εκκίνηση στην 5η φάση της διοργάνωσης, όπου μετέχουν και ομάδες της Super League δίνεται την Τρίτη (18/10) με τον αγώνα…
18 Οκτωβρίου 2022 10:00
Super League: Προσπέρασε ο ΠΑΟΚ, στο -10 ο Ολυμπιακός - Η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική
SUPER LEAGUE

Super League: Προσπέρασε ο ΠΑΟΚ, στο -10 ο Ολυμπιακός - Η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική

Η βαθμολογία της Super League μετά το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ και η επόμενη αγωνιστική.
17 Οκτωβρίου 2022 22:03
Αστέρας Τρίπολης: Τα εισιτήρια του αγώνα Κυπέλλου με τον Ατρόμητο
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Αστέρας Τρίπολης: Τα εισιτήρια του αγώνα Κυπέλλου με τον Ατρόμητο

Από την Τρίτη ξεκινά η διάθεση των εισιτηρίων του αγώνα Κυπέλλου του Αστέρα Τρίπολης με τον Ατρόμητο.
17 Οκτωβρίου 2022 21:30
Κύπελλο Ελλάδας: Διαμαντόπουλος στο ΑΕΚ-ΠΑΣ - Οι διαιτητές της 5ης φάσης
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο Ελλάδας: Διαμαντόπουλος στο ΑΕΚ-ΠΑΣ - Οι διαιτητές της 5ης φάσης

Κύπελλο Ελλάδας: Ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση της ΑΕΚ με τον ΠΑΣ Γιάννινα για την 5η φάση - Όλοι…
17 Οκτωβρίου 2022 14:07
Παπαδόπουλος: «Εύχομαι να κατακτήσει ο Παναθηναϊκός το Πρωτάθλημα» (Video)
SUPER LEAGUE

Παπαδόπουλος: «Εύχομαι να κατακτήσει ο Παναθηναϊκός το Πρωτάθλημα» (Video)

Αν και για πολλούς είναι αντί-Παναθηναϊκός, ο Νίκος Παπαδόπουλος έκανε δηλώσεις κι ευχήθηκε να κατακτήσει το Πρωτάθλημα το «τριφύλλι».
17 Οκτωβρίου 2022 00:29
Super League: Με σπασμένα φρένα ο Παναθηναϊκός - Η βαθμολογία πριν το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
SUPER LEAGUE

Super League: Με σπασμένα φρένα ο Παναθηναϊκός - Η βαθμολογία πριν το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Ο Παναθηναϊκός έκανε το «8στα8» και συνεχίζει αήττητος την κούρσα του. Πως έχει διαμορφωθεί η βαθμολογία
16 Οκτωβρίου 2022 22:27
Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός 0-0: «Κόλλησαν» στο μηδέν (photos)
SUPER LEAGUE

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός 0-0: «Κόλλησαν» στο μηδέν (photos)

Αστέρας Τρίπολης και Παναιτωλικός έμειναν στο 0-0 σε ένα συνολικά μέτριο παιχνίδι στο «Θεόδωρος Κολοκοτρώνης».
16 Οκτωβρίου 2022 22:21
Live Chat Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός 0-0 (Τελικό)
SUPER LEAGUE

Live Chat Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός 0-0 (Τελικό)

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση στο live chat του onsports.gr.
16 Οκτωβρίου 2022 22:18
Αστέρας Τρίπολης: Η αποστολή για τη μάχη με τον Παναιτωλικό
SUPER LEAGUE

Αστέρας Τρίπολης: Η αποστολή για τη μάχη με τον Παναιτωλικό

Αστέρας Τρίπολης: Οι εκλεκτοί του Ηρακλή Μεταξά για τον αγώνα με τον Παναιτωλικό.
15 Οκτωβρίου 2022 23:00
Super League: Τρεϊμάνις στο Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ - Οι ορισμοί της 8ης αγωνιστικής
SUPER LEAGUE

Super League: Τρεϊμάνις στο Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ - Οι ορισμοί της 8ης αγωνιστικής

Λετονός διαιτητής ορίστηκε από την ΚΕΔ για το ντέρμπι της 8ης αγωνιστικής ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ.
13 Οκτωβρίου 2022 12:42
Αστέρας Τρίπολης: Αφεντικό οι Αρκάδες κόντρα στον Παναιτωλικό, 14 σερί ματς αήττητοι
SUPER LEAGUE

Αστέρας Τρίπολης: Αφεντικό οι Αρκάδες κόντρα στον Παναιτωλικό, 14 σερί ματς αήττητοι

Αστέρας Τρίπολης-Παναιτωλικός: Οι Αγρινιώτες έχουν να νικήσουν στην Τρίπολη από τον Αύγουστο του 2015.
12 Οκτωβρίου 2022 22:45
Κύπελλο Ελλάδας: Προκρίθηκε και ο Αλμυρός - Τα ζευγάρια της 5ης φάσης
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο Ελλάδας: Προκρίθηκε και ο Αλμυρός - Τα ζευγάρια της 5ης φάσης

Με την πρόκριση του Αλμυρού συμπλήρωσε το παζλ της 4ης φάσης. Δείτε τα ζευγιάρα για την 5η φάση στο Κύπελλο Ελλάδας.
12 Οκτωβρίου 2022 17:16
Αστέρας Τρίπολης: Ζημιά με Ρούμπεν Γκαρθία, εκτός για ένα μήνα
SUPER LEAGUE

Αστέρας Τρίπολης: Ζημιά με Ρούμπεν Γκαρθία, εκτός για ένα μήνα

Σοβαρός αποδείχτηκε ο τραυματισμός του Ρούμπεν Γκαρθία, στην αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον Παναθηναϊκό.
11 Οκτωβρίου 2022 21:30
Παναθηναϊκός-Αστέρας: Ο Τζουκάνοβιτς πέταξε νερό στον Παπαδόπουλο μόλις σφύριξε πέναλτι (video)
SUPER LEAGUE

Παναθηναϊκός-Αστέρας: Ο Τζουκάνοβιτς πέταξε νερό στον Παπαδόπουλο μόλις σφύριξε πέναλτι (video)

Ο Έρβιν Τζουκάνοβιτς αντέδρασε με άσχημο τρόπο μόλις ο διαιτητής Παπαδόπουλος υπέδειξε πέναλτι στη φάση με τον Αϊτόρ.
11 Οκτωβρίου 2022 14:26
Κύπελλο Ελλάδας: ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα στη 5η φάση - Όλα τα ζευγάρια
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο Ελλάδας: ΑΕΚ-ΠΑΣ Γιάννινα στη 5η φάση - Όλα τα ζευγάρια

Κύπελλο Ελλάδας: Η «μάχη» της ΑΕΚ με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεχωρίζει από τις αναμετρήσεις της 5ης φάσης έπειτα από την κλήρωση που…
11 Οκτωβρίου 2022 11:22
Live Streaming η κλήρωση της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Live Streaming η κλήρωση της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

Κύπελλο Ελλάδας: Παρακολουθήστε σε live streaming την κλήρωση της 5ης φάσης.
11 Οκτωβρίου 2022 10:45
Σε θέση πλέι οφ ο Ατρόμητος πριν τη μάχη με ΑΕΚ, εκτός ο Άρης - Η βαθμολογία πριν το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
SUPER LEAGUE

Σε θέση πλέι οφ ο Ατρόμητος πριν τη μάχη με ΑΕΚ, εκτός ο Άρης - Η βαθμολογία πριν το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα: Η βαθμολογία μετά το 2-1 της ομάδας του Περιστερίου. Εκτός εξάδας ο Άρης, δεσπόζει το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ την επόμενη αγωνιστική.
10 Οκτωβρίου 2022 20:24
Κύπελλο Ελλάδας: Μπαίνουν οι ομάδες της Super League - Κληρώνει για την 5η φάση
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Κύπελλο Ελλάδας: Μπαίνουν οι ομάδες της Super League - Κληρώνει για την 5η φάση

Την Τρίτη (11/10) θα γίνει η κλήρωση για την 5η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας.
10 Οκτωβρίου 2022 18:29