ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (27-28/4)
SHARE

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (27-28/4)

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων που θα γίνουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (27-28/4) σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία.

Αναλυτικά:

ΚΑΤΑΤΑΞΗ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΘΕΣΕΙΣ 23-24 ΓΕΝ.ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 27/04/13 16:45 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΑΡΑΝΑΣ Α.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 27/04/13 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.
3. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΔΑΝΕΖΗΣ Γ.
4. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.
5. ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΠΑΣΠΑΤΗΣ Α., ΣΚΟΥΡΑΣ Θ.
6. ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΦΟΒΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β.
7. ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΠΑΝΟΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι.
8. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΑΣ Δ.
9. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΜΟΥΤΑΦΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΠΕΡΡΟΣ Ν.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
11. ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΚΑΡΚΟΒΙΡΗΣ Ι., ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ Δ., ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.
12. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΒΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΕΙΝΤΑΝΑΣ Α., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ.
13. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ.
14. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΝΙΚΛΗΤΣΙΩΤΗΣ Ν., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
15. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.
16. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ - Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 28/04/13 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.
17. ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
19. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΠΑΣΤΑΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ.
20. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΝΑΡΗΣ Η.
21. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
22. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε.
23. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.
24. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.
25. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 28/04/13 09:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΖΟΥΤΗΣ Χ.
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 28/04/13 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.
28. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 28/04/13 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Ε.
29. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 28/04/13 11:00 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Θ., ΠΑΣΟΓΛΟΥ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 28/04/13 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΕΚΝΤΡΕΑΙ Ν.
31. ΠΛΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/04/13 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ Τ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
32. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΟΥΤΑΦΗΣ Χ., ΧΑΛΙΑΣΟΣ Κ.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.
34. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY Σάββατο 27/04/13 17:00 ΜΕΞΗΣ Θ., ΚΟΤΣΙΚΟΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.
35. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ζ., ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
36. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 27/04/13 17:00 ΣΥΝΑΙΤΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.
37. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΜΑΡΩΣΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Α.
38. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 28/04/13 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΤΟΥ Σ., ΚΑΔΔΑΣ Π.
39. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 28/04/13 17:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ Π.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΩΝ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 27/04/13 17:00 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΜΠΑΛΗΣ Π.
41. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 28/04/13 11:00 ΣΤΑΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
42. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 28/04/13 12:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΔΕΤΣΗ Μ.
43. ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 28/04/13 12:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Α.
44. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 28/04/13 12:00 ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΑΡΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
45. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 28/04/13 12:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ Κυριακή 28/04/13 12:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.



Άρης: Ξανά πρόβλημα ο Μήτρογλου, που μετράει μέρες…
Άρης: Ξανά πρόβλημα ο Μήτρογλου, που μετράει μέρες…
Ολυμπιακοί Αγώνες: Οι Έλληνες αθλητές στο Τόκιο την Τρίτη (3/8) - Το τηλεοπτικό πρόγραμμα
Ολυμπιακοί Αγώνες: Οι Έλληνες αθλητές στο Τόκιο την Τρίτη (3/8) - Το τηλεοπτικό πρόγραμμα
ΠΑΟΚ: Ο Τζιοβίνκο μετράει αντίστροφα για την Τούμπα (photos)
ΠΑΟΚ: Ο Τζιοβίνκο μετράει αντίστροφα για την Τούμπα (photos)
ΠΑΟΚ: Έμφαση στις στημένες φάσεις - Η πιθανή ενδεκάδα με Μποέμιαν (photos)
ΠΑΟΚ: Έμφαση στις στημένες φάσεις - Η πιθανή ενδεκάδα με Μποέμιαν (photos)

Ηλεκτρικό ρεύμα: Αγωνία για πιθανό μπλακ - άουτ λόγω καύσωνα - 48 διαφορετικά σενάρια για τις βλάβες

Ηλεκτρικό ρεύμα: Αγωνία για πιθανό μπλακ - άουτ λόγω καύσωνα - 48 διαφορετικά σενάρια για τις βλάβες

Το χρυσό που πράγματι πήρε ο Θοδωρής Ιακωβίδης...

Το χρυσό που πράγματι πήρε ο Θοδωρής Ιακωβίδης...

Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο «χρυσός» Τεντόγλου χόρεψε συρτάκι το Τόκιο! Η απονομή με τον εθνικό ύμνο (vids)

Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο «χρυσός» Τεντόγλου χόρεψε συρτάκι το Τόκιο! Η απονομή με τον εθνικό ύμνο (vids)

Καύσωνας: Σε ποιες περιοχές της χώρας ο υδράργυρος θα «χτυπήσει κόκκινο»-Πού θα φτάσει η θερμοκρασία

Καύσωνας: Σε ποιες περιοχές της χώρας ο υδράργυρος θα «χτυπήσει κόκκινο»-Πού θα φτάσει η θερμοκρασία

Λευτέρης Πετρούνιας: Η απονομή κι η υπόσχεση! «Δεν μπορεί να κλείσει η καριέρα μου στην τρίτη θέση»

Λευτέρης Πετρούνιας: Η απονομή κι η υπόσχεση! «Δεν μπορεί να κλείσει η καριέρα μου στην τρίτη θέση»

ΕΜΥ: Ένας από τα ισχυρότερους καύσωνες των τελευταίων τουλάχιστον 40 ετών

ΕΜΥ: Ένας από τα ισχυρότερους καύσωνες των τελευταίων τουλάχιστον 40 ετών

Nεκρός ο ηθοποιός Τζέι Πίκετ: Πέθανε στα γυρίσματα της νέας του ταινίας

Nεκρός ο ηθοποιός Τζέι Πίκετ: Πέθανε στα γυρίσματα της νέας του ταινίας

Κορονοϊός: Νέες οδηγίες από τα CDC προς τους πλήρως εμβολιασμένους λόγω της μετάλλαξης Δέλτα

Κορονοϊός: Νέες οδηγίες από τα CDC προς τους πλήρως εμβολιασμένους λόγω της μετάλλαξης Δέλτα