ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (1-2/12) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία
SHARE

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (1-2/12) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία

Η ΕΠΣ Αθήνας ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων που θα γίνουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (1-2/12) σε Α', Β' και Γ' κατηγορία.

Α΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΗΡ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/12/12 15:00
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 01/12/12 15:00
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Σάββατο 01/12/12 15:00
5. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 01/12/12 15:00
6. ΑΣΤΕΡΑΣ 2004 - ΜΕΛΙΣΣΙΑ Ν. ΗΣΤ Σάββατο 01/12/12 15:00
7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Σάββατο 01/12/12 15:00
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/12/12 15:00

Α΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
10. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Σάββατο 01/12/12 15:00
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/12 11:00
12. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΥΡΩΝΑ Κυριακή 02/12/12 15:00
13. ΑΤΤΙΚΟΣ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/12 15:00
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/12 15:00
15. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 02/12/12 15:00
16. ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/12/12 15:00

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 01/12/12 15:00
18. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
19. ΑΓ.ΘΩΜΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 01/12/12 15:00
20. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Σάββατο 01/12/12 15:00
21. ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY. Σάββατο 01/12/12 15:00
22. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 02/12/12 11:00
23. ΑΦΟΒΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 02/12/12 11:00
24. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 02/12/12 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
27. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 01/12/12 15:00
28. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 02/12/12 11:00
29. Α.Ε. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/12 15:00
30. ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 02/12/12 15:00
31. ΠΑΤΗΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 02/12/12 15:00
32. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 02/12/12 15:00

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 01/12/12 15:00
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 01/12/12 15:00
35. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
36. Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 01/12/12 15:00
37. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΟΣΕΙΔ-ΟΔΥΣΣ. ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 02/12/12 11:00
38. ΦΩΣΤΗΡ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ Ν. ΗΣΤ Κυριακή 02/12/12 11:00
39. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 02/12/12 15:00
40. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 02/12/12 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
42. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 01/12/12 15:00
43. ΥΜΗΤΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 01/12/12 15:00
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ Κυριακή 02/12/12 11:00
46. ΑΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 02/12/12 15:00
47. ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΣΩΤ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κυριακή 02/12/12 15:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΟΨ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 01/12/12 15:00
49. ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜ.(ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 02/12/12 11:00
50. ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 02/12/12 11:00
51. ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 02/12/12 11:00
52. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/12/12 11:00
53. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ Κυριακή 02/12/12 15:00
54. ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 02/12/12 15:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 01/12/12 15:00
56. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 01/12/12 15:00
57. ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 01/12/12 15:00
58. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 02/12/12 10:00
59. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 02/12/12 11:00
60. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 02/12/12 15:00
61. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ (ΧΑΪΔΑΡΙ) Κυριακή 02/12/12 15:00



Γ’ Εθνική: Αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα σε 37(!) δευτερόλεπτα (photos+video)
Γ’ Εθνική: Αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα σε 37(!) δευτερόλεπτα (photos+video)
Εφές-Αταμάν: «Δυο ματς ακόμη για την Ευρωλίγκα»!
Εφές-Αταμάν: «Δυο ματς ακόμη για την Ευρωλίγκα»!
Αποδόσεις εκτός πραγματικότητας στο ΑΕΚ-Ολυμπιακός!
Αποδόσεις εκτός πραγματικότητας στο ΑΕΚ-Ολυμπιακός!
Ο άθλος της Γραμματικοπούλου στο Roland Garros - Από το νοσοκομείο στο court για την πρόκριση
Ο άθλος της Γραμματικοπούλου στο Roland Garros - Από το νοσοκομείο στο court για την πρόκριση

DPG Network

Το Newsbomb.gr στην Ουάσιγκτον: Τι θα πει ο Κυριάκος Μητσοτάκης στην ομιλία του στο Κογκρέσο

Το Newsbomb.gr στην Ουάσιγκτον: Τι θα πει ο Κυριάκος Μητσοτάκης στην ομιλία του στο Κογκρέσο

Αυτοκτονία 14χρονου στον Κολωνό: Τι φανερώνει η ιατροδικαστική εξέταση

Αυτοκτονία 14χρονου στον Κολωνό: Τι φανερώνει η ιατροδικαστική εξέταση

Το κοινοβούλιο της Φινλανδίας ψηφίζει «ναι» για την ένταξη στο ΝΑΤΟ

Το κοινοβούλιο της Φινλανδίας ψηφίζει «ναι» για την ένταξη στο ΝΑΤΟ

Πάτρα: «Είμαστε στην τελική ευθεία» - Εν αναμονή των πορισμάτων για την αιτία θανάτου των παιδιών

Πάτρα: «Είμαστε στην τελική ευθεία» - Εν αναμονή των πορισμάτων για την αιτία θανάτου των παιδιών

Η Μαριούπολη «έπεσε» - Άδειασε το Αζοφστάλ, υπό πλήρη ρωσικό έλεγχο η πόλη

Η Μαριούπολη «έπεσε» - Άδειασε το Αζοφστάλ, υπό πλήρη ρωσικό έλεγχο η πόλη

Νέα άνοδος της τιμής του αερίου, ενώ η ΕΕ αντιτίθεται εκ νέου στις πληρωμές σε ρούβλια

Νέα άνοδος της τιμής του αερίου, ενώ η ΕΕ αντιτίθεται εκ νέου στις πληρωμές σε ρούβλια

Βασίλισσα Ελισάβετ: Αιφνιδιαστική επίσκεψη στο Μετρό – Εγκαινίασε γραμμή με το όνομά της

Βασίλισσα Ελισάβετ: Αιφνιδιαστική επίσκεψη στο Μετρό – Εγκαινίασε γραμμή με το όνομά της

Survivor Spoiler 17/5: Οριστικό! Ο πρώτος υποψήφιος προς αποχώρηση (video)

Survivor Spoiler 17/5: Οριστικό! Ο πρώτος υποψήφιος προς αποχώρηση (video)