Ερμής Ειρ. – Πήγασος 1-3

Ανώτερος ο Πήγασος, επικράτησε εκτός έδρας την Κυριακή (29/4)του Ερμή Ειρήνη Ηρακλείου, με 3-1.

Τα γκολ των νικητών, πέτυχαν οι Στραβοκέφαλος Χ. (10΄, 34΄) και Λολότσι (51΄).
Για λογαριασμό του Ερμή, σκόραρε ο Σταμάτης (21΄).

Διαιτητής ήταν ο Περράκης.

ΕΡΜΗΣ: Παπαχρήστος, Κοσμίδης, Φαρρής, Παπαδάκης (39΄ Μπογκντάνι), Βελαώρας (60΄Αγριμάκης), Κωστόβ, Ντεντέι, Σταμάτης (67΄ Στεριανός), Κατσάβας, Σαραντάκος, Οικονόμου.

ΠΗΓΑΣΟΣ: Στραβοκέφαλος Ν., Τόκας (67΄ Κοσικίδης), Σπυριδάκης (22΄ Κονταρέλης), Σπαθιάς, Μπάλλας, Λώλο, Μερσίνι, Ρουμελιώτης (89΄ Σαριγκούλης), Λολότσι, Στραβοκέφαλος Χ., Σταχτιάρης.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»