Ελπίδα – Μεγαρικός 0-5

Το δεύτερο 45λεπτο πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη (15/2), του αγώνα Ελπίδα – Μεγαρικός, ο οποίος είχε διακοπεί μετά τη διεξαγωγή του πρώτου ημιχρόνου την Κυριακή (12/2) λόγω κακοκαιρίας κι ενώ το σκορ ήταν 2-0 υπέρ των φιλοξενούμενων.

Η ομάδα των Μεγάρων, νίκησε τελικά με σκορ 5-0. Στο πρώτο ματς ο Ράμφος Κ., είχε ανοίξει το σκορ στο 4΄(0-1) ενώ έντεκα λεπτά αργότερα ο Ράμφος Ε., είχε πετύχει το 0-2. Τα υπόλοιπα γκολ στο υπόλοιπο μισό του παιχνιδιού που έγινε την Τέταρτη (15/2), πέτυχαν οι Ράμφος Ε. (46΄, 76΄) και Στρατούρης Χ. (65΄).

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Νάκος.

ΕΛΠΙΔΑ: Κυρίτσης, Μπατίκος, Καπαθανασιάδης Καλογεράς, Σταματάκης Κανδύλας, Λαδάς, Σίμος , Παντελίδης Μαυρόπουλος Ασλανίδης.

ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ: Στρατούρης Γ., Δάλλας, Στρατούρης Χ. (73′Ηλίας Δ.), Σάλτας, Στρατούρης Σ., Ξεκούκης, Βαγκελί, Κολάτας, Μπέλσης, Ράμφος Ε., Ρούσσης.

Euroleague: Διπλά τετράδας για Ολυμπιακό, Μονακό, Μπαρτσελόνα - Τελικός για Παναθηναϊκό AKTOR
Euroleague: "Διπλό" τετράδας στο Βελιγράδι ο Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ: Δύσκολα προλαβαίνει Παναθηναϊκό ο Μπάμπα