Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα και τελικός ΝΒΑ με πολλές στοιχηματικές επιλογές από το Pamestoixima.gr
INTIME.GR

Στο βραζιλιάνικο πρωτάθλημα στρέφεται σήμερα το ενδιαφέρον στο ποδοσφαιρικό πρόγραμμα.

Ξεχωρίζει το παιχνίδι της Μποταφόγκο με τη Σάο Πάολο, το οποίο ξεκινά στις 22:00. Η γηπεδούχος προσπαθεί να απομακρυνθεί από τις επικίνδυνες θέσεις και η φιλοξενούμενη θέλει να διατηρηθεί στο γκρουπ των πρωτοπόρων.

Το Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στον αγώνα Μποταφόγκο-Σάο Πάολο στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.

Ο νικητής των κόρνερ, το ημίχρονο με το υψηλότερο σκορ

Πολλές είναι και οι στοιχηματικές επιλογές που έχουν οι παίκτες του Pamestoixima.gr για να ποντάρουν σε όλα τα παιχνίδια του βραζιλιάνικου πρωταθλήματος.

Ανάμεσά τους είναι και αυτές για το σύνολο των κόρνερ, την ομάδα που θα εκτελέσει το πρώτο και το τελευταίο κόρνερ, τον νικητή των κόρνερ, το σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι, το ακριβές σκορ 1ου/2ου ημιχρόνου, τα μονά/ζυγά γκολ, το στοίχημα χωρίς ισοπαλία, τη διαφορά νίκης, το τελικό αποτέλεσμα & Goal/No Goal, το τελικό αποτέλεσμα & Over/Under, το ημίχρονο με το υψηλότερο σκορ, την πρώτη και την τελευταία ομάδα που θα σκοράρει.

Ένας μεγάλος νικητής με 4 βραζιλιάνικα ματς κέρδισε 7.835,23 ευρώ

Το Pamestoixima.gr μοιράζει κάθε ημέρα μεγάλα κέρδη σε πολλούς νικητές. Tην Κυριακή 5 Ιουνίου ένας μεγάλος νικητής πόνταρε στο «Τελικό Αποτέλεσμα» σε 4 αγώνες του βραζιλιάνικου πρωταθλήματος ποδοσφαίρου και κέρδισε 7.835,23 ευρώ.

Δείτε τα 4 παιχνίδια και τα στοιχήματα που επέλεξε:

• Φλαμένγκο-Φορταλέζα 2
  • Παλμέιρας-Ατλέτικο Μινέιρο Χ
  • Μπραγκαντίνο-Ιντερνασιονάλ 2
  • Μποταφόγκο-Γκοϊας 2

Στέψη στη Βοστώνη ή έβδομος τελικός στο Σαν Φρανσίσκο

Στο μπάσκετ κλέβει την παράσταση ο τελικός του ΝΒΑ, ανάμεσα στους Μπόστον Σέλτικς και τους Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς, ο οποίος ξεκινά στις 4 το πρωί της Παρασκευής.

Οι Γουόριορς επικράτησαν με 104-94 των Σέλτικς στο Σαν Φρανσίσκο στο Game 5 των τελικών, έκαναν το 3-2 στη σειρά και απέχουν μόλις μία νίκη από το 4ο πρωτάθλημά τους σε διάστημα 8 χρόνων.

Οι Σέλτικς θέλουν να ισοφαρίσουν σε 3-3, ώστε η σειρά θα επιστρέψει στο Σαν Φρανσίσκο για το Game 7 τα ξημερώματα της Δευτέρας.

Ειδικά στοιχήματα για τρίποντα, ριμπάουντ, ασίστ, κλεψίματα

Ο τελικός του ΝΒΑ, Μπόστον Σέλτικς-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς προσφέρεται με 0% γκανιότα από το Pamestoixima.gr στην αγορά «Νικητής Αγώνα» έως την έναρξή του.

Πολλές είναι και οι στοιχηματικές επιλογές για τους παίκτες του Pamestoixima.gr μεταξύ άλλων για τα συνολικά εύστοχα τρίποντα, τις συνολικές ασίστ, τους Over/Under πόντους παικτών, τα Over/Under τρίποντα παικτών, τα συνολικά ριμπάουντ, τον νικητή της πρώτης περιόδου, τον πρώτο σκόρερ, τον νικητή του πρώτου ημιχρόνου, τα συνολικά κλεψίματα, τη διαφορά πόντων.