Βόμβα… με Μονακό

Περίοδο ντεφορμαρίσματος περνάει η Μονακό και αυτό φαίνεται στα ματς που έχει δώσει ως τώρα στην χρονιά μη μπορώντας να πάρει κάποια νίκη και να μπορέσει να δουλέψει ήρεμα για να βρεθεί στο επίπεδο που θέλει.

Μάλιστα οι Μονεγάσκοι παρότι προηγήθηκαν κόντρα στην Ατλέτικο Μαδρίτης εντός έδρας για την πρεμιέρα του Champions League, τελικά είδαν τους Ισπανούς να κάνουν την ανατροπή και να παίρνουν τη νίκη, με τους φίλους της ομάδας να αποδοκιμάζουν τους παίκτες θέλοντας να τους «ξυπνήσουν» για τη συνέχεια.

Πλέον θέλει να επιστρέψει στις νίκες κόντρα στη Νιμ που όμως μόνο εύκολη ομάδα δεν είναι και θα δυσκολευτεί. Ισοπαλία ημίχρονο και άσος τελικό είναι μια πολύ καλή λύση για να πάμε ταμείο.

Η πρότασή μας:
ΜΟΝΑΚΟ - ΝΙΜ Χ ΗΜ./1 ΤΕΛ. 4,10

ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1
Λίβερπουλ: Συμφωνία με Σλοτ, αυτός ο αντικαταστάτης του Κλοπ
Euroleague: Ισοφάρισε η Μονακό τη Φενέρμπαχτσε μετά από ντέρμπι