Βόμβα… στο Βελιγράδι!

Δύο από τις ομάδες που παίζουν κακό μπάσκετ στη φετινή Ευρωλίγκα θα συναντηθούν στο Βελιγράδι.

Ο Ερυθρός Αστέρας θα κοντραριστεί με την Αρμάνι Μιλάνο. Οι πρωταθλητές Σερβίας με ρεκόρ 8-13 παλεύουν για ένα καλό πλασάρισμα δίχως να έχουν ρεαλιστικές ελπίδες πρόκρισης. Με μία νίκη λιγότερη οι φιλοξενούμενοι είναι προτελευταίοι και θέλουν να ξεφύγουν από την «ουρά».

Αναμένεται ένα πολύ κακό ποιοτικά ματς στο οποίο ο νικητής θα κριθεί στις λεπτομέρειες. Θα ποντάρουμε στην έμπνευσή μας και θα στηρίξουμε την ισοπαλία στο ημίχρονο η οποία προσφέρεται σε απόδοση που εφόσον επιβεβαιωθεί θα μας... εκτοξεύσει.