Σύστημα για κάθε γούστο από τον Stoiximan

Δυο combo και ένα handicap επιλέγουμε για να διαμορφώσουμε σύστημα 1-2-3 με επιλογές από το κουπόνι του Stoiximan.gr

Λύτρωση για τη Λουστενάου καθώς έπειτα από τέσσερα ματς κατάφερε να νικήσει. Επικράτησε 3-1 εκτός έδρας της Νόισταντ, «καθαρίζοντας» το ματς από το ημίχρονο χάρη σε δυο γκολ του Βιεσμάιερ. Είδε την αντίπαλό της να μειώνει στο 78’ αλλά ισορρόπησε το ματς και στο 94’ «σφράγισε» τη νίκη, δείχνοντας σημάδια βελτίωσης στην επίθεση. Ταπεινωτική ήττα για την Κάπφενμπεργκ που πλήττει το γόητρο των παικτών, ηττήθηκε 4-1 εντός έδρας από την πρωτοπόρο Βάκερ παρότι προηγήθηκε στο 15ο λεπτό του αγώνα. Έχανε 3-1 στο ημίχρονο και για ακόμη μια φορά έπειτα από νίκη ήρθε απότομη προσγείωση. Σκοράρει ωστόσο εκτός έδρας όπου μέχρι τώρα έχει καλύτερη εικόνα από ότι στο «σπίτι» της, θα πάρουμε το ρίσκο να ποντάρουμε στο combo του Goal/Goal με το Over 3,5 σε απόδοση 3,00.

Έδειξε χαρακτήρα η Λίντσερ εκτός απέναντι στην «ουραγό» Τιμ φιρ Βιέν, νίκησε 2-0 με δυο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο (70’, 87’) και παρά το γεγονός πως έπαιζε με δέκα παίκτες από το 67’. Επέστρεψε στις νίκες μετά το εντός έδρας... στραπάτσο από τη Λίφερινγκ, κοιτάζει ξανά την κορυφή με αισιοδοξία. Σε κακή κατάσταση η Νόισταντ που γνώρισε τρίτη συνεχόμενη ήττα με 3-1 εντός από την Αούστρια Λουστενάου, εκτός έδρας έχει καταφέρει να σκοράρει σε ένα από τα πέντε ματς που έχει δώσει φέτος, παρουσιάζεται τρομαγμένη και δεν παίρνει ρίσκο ούτε για... πλάκα. Θα επιλέξουμε το combo No Goal & Over 2,5 σε απόδοση 4,25, περιμένοντας εύκολη επικράτηση της Λίντσερ.

* Σύστημα 1-2-3.

Αούστρια Λουστενάου-Κάπφενμπεργκ                Goal/Goal & Over 3,5     3,00

Λίντσερ-Νόισταντ           No Goal & Over 2,5         4,25

Βάκερ Ινσ.-ΤιμφιρΒιέν                ΒάκερΙνσ. -3     3,55

Σπιναλόγκα: Έτοιμη να υποδεχτεί τουρίστες - Στόχος πάνω από 300 χιλιάδες επισκέπτες
Στίβος: Άπαντες στις επάλξεις για το διεθνές μίτινγκ «Βενιζέλεια- Χανιά»
Έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού: Έρχονται βροχές, καταιγίδες και χαλαζοπτώσεις
Μεχία: «Να κάνουμε τη διαφορά στην Super League! Πάμε δυνατά»

DPG Network

Ιράν: Ο συγκλονιστικός διάλογος με πλήρωμα πλοίου – «Έχουμε οικογένειες μην μας κάνετε κακό...»

«Θερμό» καλοκαίρι στο Αιγαίο προβλέπουν οι Γερμανοί – Γιατί ο Ερντογάν επιλέγει την κλιμάκωση

Πόλεμος στην Ουκρανία: Συμφωνία Πούτιν, Μακρόν, Σολτς για εξαγωγές σιτηρών από την Ουκρανία

Χαλκίδα: 5χρονος έπαθε ηλεκτροπληξία σε παιδική χαρά - «Έτρεμε», λέει η μητέρα του (vid)

Λίβερπουλ - Ρεάλ Μ. 0-1: Η «βασίλισσα» του Champions League! Για 14η φορά στην κορυφή της Ευρώπης

Ανακύκλωση ηλεκτρικών συσκευών: Η επιδότηση θα αφαιρείται στο ταμείο - Οι αιτήσεις στο gov.gr

Τελικός Champions League: Συγκλονιστικό βίντεο - Κοριτσάκι κλαίει από τα δακρυγόνα

Survivor Spoiler: Η ομάδα που κερδίζει το σούπερ ταξίδι στο Μεξικό