Live Chat Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του τέταρτου τελικού για την Α1 Γυναικών στο κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος»

Οι «πράσινες» χρειάζονται οπωσδήποτε νίκη μετά τη βαριά ήττα στο βοηθητικό του ΣΕΦ (87-54), για να διατηρήσουν ζωντανή την ελπίδα τους στην υπεράσπιση του τίτλου τους, ώστε να στείλουν τη σειρά σε τελευταίο ματς που θα γίνει την Τετάρτη και πάλι στο Φάληρο (17:00).

Στον αντίποδα, ο Ολυμπιακός έχασε τα δύο πρώτα ματς της σειράς αλλά «κουβαλώντας» το 2-0 της κανονικής περιόδου και του πλεονεκτήματος έδρας, θέλει ακόμη μία νίκη, για να φτάσει στην κατάκτηση του νταμπλ, αφού έχει ήδη κατακτήσει και το Κύπελλο Ελλάδας.

Διαιτητές του αγώνα θα είναι οι κ.κ. Κορομηλάς, Τσολάκος και Κατραχούρας (Μωϋσιάδης, Κυρτάτας).

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τον τέταρτο τελικό στο Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Ολυμπιακός: Τρίτη ελληνική ομάδα σε ημιτελικά Ευρώπης μετά τον Παναθηναϊκό και την ΑΕΚ
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε Παναθηναϊκός AKTOR-Περιστέρι, Ολυμπιακός-Ναντ και Τσιτσιπά
Παναθηναϊκός AKTOR - Περιστέρι: Γιορτάζει με τον κόσμο του στο ΟΑΚΑ πριν τη μάχη των playoffs
Ολυμπιακός: «Ερυθρόλευκο» το αεροδρόμιο για την υποδοχή των παικτών που «άλωσαν» την Πόλη (vids)