Κύπελλο Ελλάδας μπάσκετ: Το πρόγραμμα της ημέρας (20/9)

Κύπελλο Ελλάδας μπάσκετ: Το πρόγραμμα της ημέρας (20/9)

Με αμείωτους ρυθμούς συνεχίζεται η… δράση στον δεύτερο τη τάξει θεσμό του ελληνικού μπάσκετ.

Την Τετάρτη (20/9) θα πραγματοποιηθούν οι αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής της 1ης φάσης και το ματς που… κλέβει τις εντυπώσεις θα γίνει στη Νίκαια, όπου ο Ιωνικός θα αντιμετωπίσει τη Δόξα Λευκάδας.

Παράλληλα, κρίσιμη είναι η αναμέτρηση της Κηφισιάς με το Ψυχικό, αλλά και η… έξοδος του Ηρακλή στην Καρδίτσα, ενώ το Μαρούσι θα υποδεχθεί τον Εθνικό.

Συνοπτικά, το πρόγραμμα:

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Ηρακλής: Η «πρώτη» του Μπαξεβάνου στη Μίκρα (photos)
Ηρακλής: Η «πρώτη» του Μπαξεβάνου στη Μίκρα (photos)
Λίγος σεβασμός στους Αγουέρο του κόσμου τούτου
Λίγος σεβασμός στους Αγουέρο του κόσμου τούτου
Αυτή είναι η ημερομηνία που θα απολογηθεί ο ΠΑΟΚ για τους «Ζωσιμάδες»
Αυτή είναι η ημερομηνία που θα απολογηθεί ο ΠΑΟΚ για τους «Ζωσιμάδες»
Γι' αυτό έδιωξε Φυντάνη-Μόρα από την ΑΕΛ ο Κούγιας - Νέες «βόμβες» για Παναθηναϊκό
Γι' αυτό έδιωξε Φυντάνη-Μόρα από την ΑΕΛ ο Κούγιας - Νέες «βόμβες» για Παναθηναϊκό
Στοιχεία - ΣΟΚ: Τέλος στα σενάρια - Έτσι βρήκε φρικτό θάνατο η Ειρήνη Λαγούδη - Όλη η αλήθεια
Στοιχεία - ΣΟΚ: Τέλος στα σενάρια - Έτσι βρήκε φρικτό θάνατο η Ειρήνη Λαγούδη - Όλη η αλήθεια
Κοινωνικό Τιμολόγιο ΔΕΗ: Πώς να κάνετε την αίτηση βήμα - βήμα
Κοινωνικό Τιμολόγιο ΔΕΗ: Πώς να κάνετε την αίτηση βήμα - βήμα
Συντάξεις: Ποιοι κατοχυρώνουν πλήρη σύνταξη από τα 57
Συντάξεις: Ποιοι κατοχυρώνουν πλήρη σύνταξη από τα 57
Ηλίας Βρεττός: Σοκ από τα νέα στοιχεία για το σοβαρό τροχαίο – Ώρες αγωνίας για τον τραγουδιστή
Ηλίας Βρεττός: Σοκ από τα νέα στοιχεία για το σοβαρό τροχαίο – Ώρες αγωνίας για τον τραγουδιστή

Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Νικαίας-Δόξα Λευκάδας Παντελίδης, Κοτσίμπος (Κορασίδης)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ψυχικό Αποστολίδης, Πολυχρόνης (Δούκας)
Μετς Α’ 17.00 Παγκράτι-Αμύντας Τσαρούχα, Μαραμής (Ελευθεριάδης)
Αγίου Θωμά 17.00 Μαρούσι-Εθνικός Παπαθανασίου, Στρέμπας, Φραγκούλη (Φαλούκας)
«Αλ. Δημόγλου» 17.00 Καβάλα-Παπάγος Λόρτος, Τσιοπάνος Ν. (Μπρίγκος)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Ηρακλής Παφίλης, Ταρενίδης Στ, Τσιαπλής (Τέγα)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Καστοριά Καλογερόπουλος Λ., Τσουμαχίδης (Δροσόπουλος)
ΔΑΚ Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Χολαργός Σιμητόπουλος, Τσιρτσιμάλης (Αστρεινίδης)


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης