Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές σε Νότιο και Βόρειο Όμιλο
SHARE

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές σε Νότιο και Βόρειο Όμιλο

Με τους αγώνες της 25ης αγωνιστικής, και στους τέσσερις ομίλους, θα συνεχιστεί την Κυριακή (03/05) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Με κοινή ώρα έναρξης 17.00 για το Νότο και 18.00 για το Βορρά, πλην του ματς ανάμεσα στο Κορωπί και τον Ιωνικό Ν.Φ. στο «Γ. Παπασιδέρης» που θα ξεκινήσει στις 20.00, θα γίνουν όλες οι αναμετρήσεις της Κυριακής (03/05). Με σημερινή (29/04) ανακοίνωσή της η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης έδωσε στη δημοσιότητα το ακριβές πρόγραμμα των παιχνιδιών και στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής, για το Νότο και το Βορρά, μαζί με τους διαιτητές και τους κομισάριους που θα τα διευθύνουν. Αναλυτικά…

1ος Όμιλος Νότου
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου - Κρανίδι Κουτσοδήμος, Πετρόπουλος (Μάρκου)
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ - Πέραμα Μ. Ορφανός, Τσολάκος (Τσάμης)
«Ν. Πέρκιζας» 17.00 Γ.Σ. Χαλανδρίου - Προμηθέας Χαλανδρίου Πλάκας, Μαραβέλιας (Παππάς)
Β’ Κλειστό Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου - Έσπερος ΑΟΠΑ Μακρής, Βαλούρδος (Ευστρατίου)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη - Απόλλων Αρχ. Κορίνθου Σοφιανόπουλος, Κωνσταντινίδου (Δημητριάδης)
1ο Κ.Γ. Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός - Νίκη Αμαρουσίου Λαζαρίδης, Κονταράτος (Αλετράς)

2ος Όμιλος Νότου
«Μ. Μερκούρη» 17.00 Ακαδημία - Σπόρτιγκ. Κώτσου, Καρανικόλα (Ευαγγελινός)
Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω - Ηρόδοτος Φασόλης, Αθανασόπουλος (Γολέγου)
Εθν. Αντιστάσεως 17.00 Πόλις Καλλιθέας - Άγ. Θεόδωροι Αρχαγγέλου Μπούκας, Γρίβα (Μίχας)
Νέας Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης - Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραχιώρης, Σκαλτσής (Κουλούρης)
Β’ Πεύκης 17.00 Α.Ο. Πεύκης - Κάδμος Μπούσιας, Κυριακόπουλος (Λημνιάτης)
«Γ. Παπασιδέρης» 20.00 Γ.Σ. Κορωπίου - Ιωνικός Ν.Φ. Ουσταμπασίδης, Λαζόγκα (Φαλούκας)

1ος Όμιλος Βορρά
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρεβενών - Βόνιτσα Γρεκός, Κουκουλεκίδης (Μερτζάνης)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζάνης - ΓΑΣ Μελίκης Κοϊμτζόγλου, Πετανίδου (Πλεξίδας)
Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα - Μεταμόρφωση Βόλου Μανιός, Γαζέτας (Μανασής)
Αλκαζάρ 18.00 Α.Ε. Λάρισας - Σιάτιστα Τσοκόλης, Τσούλης (Παπαδημητρίου)
Β. Παρασκευόπουλου 18.00 Νίκη Βόλου - Καστοριάς (κ.θ.) Τζιοπάνος, Τζιβελεκίδου (Γ. Μόρφη)
Βόνιτσας 18.00 Αίολος Αστακού - Διόσκουροι Κοζάνης Νάστος, Κωστής (Αθανασίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00 Πανεδεσσαϊκός -  Αγρίνιο Χ. Παπαδόπουλος, Μπίκης (Κοντοζής)

2ος Όμιλος Βορρά
Ποταμουδίων 18.00 Αγία Βαρβάρα - Π.Σ. Ευκαρπίας Μελανίδης, Ντόγκας (Μπαγκλατζής)
Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος - Μαντουλίδης Παντελάκη, Μπακάλης (Βαφείδης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών - ΣΑΠΚ Νεάπολης Τζαμάκου, Ζιώγας (Γιαβρής)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού - Ιωνικός Ιωνίας Εκιζόγλου, Σαρακενίδης (Αναστασίου)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ζέφυρος - Ελευθερούπολη Δόργυρας, Κέτουλας (Σακελαρίου)
ΔΗΓΑ Δράμας 18.00 Τιτάνες Δράμας - ΚΑΟ Σταυρούπολης Χατζηχαρίσης, Χατζημπαλίδης (Λιρίδης)

Έσταξε φαρμάκι για την οικογένεια Καράσεφ ο Μπράντον Τζένινγκς
Έσταξε φαρμάκι για την οικογένεια Καράσεφ ο Μπράντον Τζένινγκς
Ολυμπιακός: Σε ρυθμούς… Φενέρμπαχτσε οι «ερυθρόλευκοι» (video)
Ολυμπιακός: Σε ρυθμούς… Φενέρμπαχτσε οι «ερυθρόλευκοι» (video)
Μπάγερν, Σάλκε και Ντόρτμουντ για Βλαχοδήμο - «Πληρώστε την ρήτρα» λέει η Μπενφίκα
Μπάγερν, Σάλκε και Ντόρτμουντ για Βλαχοδήμο - «Πληρώστε την ρήτρα» λέει η Μπενφίκα
Ξάνθη: Το βάρος στην τακτική
Ξάνθη: Το βάρος στην τακτική


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies