Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές και στους τέσσερις ομίλους

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές και στους τέσσερις ομίλους

Έγινε γνωστό το ακριβές πρόγραμμα των αγώνων της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, και στους τέσσερις ομίλους.

Η Ελληνική Ομοσπονδία Καλαθοσφαίρισης, με σχετική ανακοίνωσή της, γνωστοποίησε το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής σε Νότιο και Βόρειο Όμιλο της Γ’ Εθνικής, μαζί με τους διαιτητές και τους κομισάριους που θα τους διευθύνουν. Αναλυτικά…

1ος Όμιλος Νότου, Κυριακή 03/11

Ε.Α. Πατρών 13.30 Προμηθέας Πατρών - ΑΓΕΖ Δημόπουλος, Καρπάνος (Θεοδοσόπουλος)
Κορωπίου 17.00 Κορωπί - Πεντέλη Τσαχάκης, Γκαμήλη (Μουρμούρης)
Γαλατσίου 17.00 Γαλάτσι - Παπάγου Στρέμπας, Σ. Σπυρόπουλος (Τζουβάρας)
Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ - Έσπερος ΑΟΠΑ Βαλούρδος, Μπανασάκης (Μακρυγιάννης)
Κορίνθου 17.00 Απόλλων Αρχ. Κορίνθου - Καλαμάτα ’80 Σιώκας, Μαγκουνής (Τρίγκα)
Μεσσήνης 17.00 Μεσσήνη - Αγρίνιο Μπούσιας, Κρεσταινίτης (Γιαλικάρης)

2ος Όμιλος Νότου

Σάββατο 02/11
Χίου 20.00 Βούρειος Χίου - Παπάδος Γέρα Αντωνίου, Πλιάκας (Σκούφαλος)

Κυριακή 03/11
Λίντο 17.00 Εργοτέλης - Ίκαρος Ν. Σμύρνης Α. Σπυρόπουλος, Τσάλας (Ευαγγελινός)
«Ν. Περκίζας» 17.00 Χαλάνδρι - Ηρόδοτος Λουκαράκης, Φάκαρος (Λημνιάτης)
Κύμης «Ν. Μαρίνος» 17.00 Κύμη - Πεύκη Καρακάσης, Καμήτσος (Κοκορδάτος)
Αγ. Δημητρίου (Νέο) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου - Πέραμα Παυλόπουλος, Τσάτσης (Παπαγιαννόπουλος)

1ος Όμιλος Βορρά, Κυριακή 03/11

«Β. Παρασκευόπουλος» 18.00 Μεταμόρφωση Βόλου - Αριστοτέλης Φλώρινας Τσοκόλης, Μαραθιώτης (Γκουντελιάς)
ΔΑΚ Βόνιτσας 18.00 Βόνιτσα - Λάρισα Κατωτικίδης, Παπανικλάου (Βόντζας)
Αγ. Θωμά Λάρισας 18.00 Φοίνικας Λάρισας - Διόσκουροι Κοζάνης Σιταρίδης, Τζιοπάνος (Σπ. Τσούντσουρας)
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρεβενών - Μακάμπη Ξέρας, Καρακώστας (Παντελάκης)
ΔΑΚ Μελίκης 18.00 Μελίκη - Καστοριά Φουτζήλας, Πετανίδου (Κοντόζης)
Αλκαζάρ 18.00 Αστέρας Λάρισας - Τιτάνες Παλαμά Παργιανόπουλος, Τσουμαχίδης (Πατσιούρας)

2ος Όμιλος Βορρά, Κυριακή 03/11

Εύμοιρου Ξάνθης 18.00 Ασπίδα Ξάνθης - Μακεδονικός Παπαγεωργίου, Ελευθεριάδης (Λαμπρίδης)
ΔΑΚ Ποταμουδίων 18.00 Αγ. Βαρβάρα - Ευκαρπία Καρακατσανίδης, Μελανίδης (Ασλανίδης)
ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ - Τιτάνες Δράμας Ρούκας, Παπαγερίδης (Βορεάδης)
Αλεξανδρούπολης 16.00 Εθνικός Αλεξ. - Απόλλων Αρναίας Δαμίγος, Γαζέτας (Γκουρτζελίδης)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή - Μαντουλίδης Δημάδης, Μυσιρλής (Δραγκίογλου)
Ιωνία Θεσσαλονίκης 18.00 Ιωνικός Ιωνίας - Ανατόλια Κατσιάνης, Κοϊμτζόγλου (Μπαγκλατζής)

EURO 2024: Αυτή είναι η χώρα που παρουσίασε τον φάκελο υποψηφιότητας της
EURO 2024: Αυτή είναι η χώρα που παρουσίασε τον φάκελο υποψηφιότητας της
«Ομάδα με ποικιλία ο Παναθηναϊκός, ο Γιουλ θα παίξει»
«Ομάδα με ποικιλία ο Παναθηναϊκός, ο Γιουλ θα παίξει»
Τι ποντάρουμε στο Ρεάλ-Παναθηναϊκός
Τι ποντάρουμε στο Ρεάλ-Παναθηναϊκός
Επίσημη η ξεφτίλα: Ανακοινώθηκε ο αποκλεισμός από την UEFA! (photos)
Επίσημη η ξεφτίλα: Ανακοινώθηκε ο αποκλεισμός από την UEFA! (photos)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης