Live Chat Ολυμπιακός-Παρτιζάν 87-58 (Τελικό)

Ολυμπιακός-Παρτιζάν: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης μέσα από το Live Chat του Onsports

Ο Ολυμπιακός μετράει δύο συνεχόμενες ήττες στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας για την κορυφαία ευρωπαϊκή διοργάνωση του μπάσκετ, σε επίπεδο συλλόγων, από τη Μονακό και τη Βαλένθια. Πλέον, οι Πειραιώτες υποδέχονται για την 7η στροφή του «μαραθωνίου» την Παρτιζάν και στόχος είναι η επιστροφή στις νίκες.

Από την άλλη, το «συγκρότημα» του Ζέλικο Ομπράντοβιτς προέρχεται από τη νίκη επί του Παναθηναϊκού στο ΟΑΚΑ και έχει δεύτερη συνεχόμενη «υποχρέωση» στην Ελλάδα. Οι «ερυθρόλευκοι» βρίσκονται στο 4-2, ενώ το ρεκόρ των Σέρβων έχει ανέβει στο 3-3.

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»