Ουίλιαμς: «Χθες κοιμήθηκα σε μεταλλικό παγκάκι - Μεγάλη ομαδική νίκη» (photos)
INTIME.GR

Ο Ντέρικ Ουίλιαμς με ανάρτηση του στάθηκε στο διπλό του Παναθηναϊκού κόντρα στον Ερυθρό Αστέρα, ενώ παράλληλα αναφέρθηκε σε όσα βίωσε στο αεροδρόμιο του Βελιγραδίου

Παράλληλα, ο Αμερικανός εξήγησε τα όσα βίωσε στο αεροδρόμιο του Βελιγραδίου.

Αναλυτικά όσα αναφέρει στην ανάρτησή του ο Ουίλιαμς:

«Τεράστια νίκη για εμάς απόψε στο Βελιγράδι. Μεγάλη ομαδική νίκη. Θα σας αναλύσω τι συνέβη χθες το βράδυ. Φτάσαμε στις 16:00 και κάτι πήγαινε λάθος με το διαβατήριό μου. Ήμουν στο αεροπλάνο μέχρι τις 06:30 το πρωί με μία ώρα ύπνου.

Κοιμήθηκα σε ένα μεταλλικό παγκάκι χθες βράδυ. Αν αυτό μπορείς να το πεις ύπνο. Όμως, θέλω να ευχαριστήσω τους συμπαίκτες μου που με πρόσεξαν, μου έστελναν μηνύματα και με έπαιρναν τηλέφωνα να δουν αν είμαι καλά. Μεγάλη βραδιά χθες, μεγάλη μέρα σήμερα. Ωστόσο, όλα γίνονται για κάποιον λόγο.

Αυτή η χθεσινή περιπέτεια μου έμαθε να είμαι αισιόδοξος σε αρνητικές συνθήκες. Σπουδαία νίκη και πάλι! Πάμε στα επόμενα».

Άστον Βίλα – Ολυμπιακός: Τα highlights του «ερυθρόλευκου» θριάμβου στο Conference League
Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»