Euroleague: Ρεσιτάλ άμυνας από την Αρμάνι - Έβαλε μόνο τρεις πόντους σε ένα δεκάλεπτο η Φενέρ

Άμυνα για σεμινάριο από την Αρμάνι Μιλάνο καθώς υποχρέωσε την Φενέρμπαχτσε να βάλει τρεις πόντους σε ολόκληρο δεκάλεπτο

Τρομερά πράγματα στον αγώνα της Φενέρμπαχτσε με την Αρμάνι Μιλάνο στην Κωνσταντινούπολη για την 9η αγωνιστική της Euroleague, με τους Ιταλούς να παίζουν άμυνα για σεμινάριο και να αναγκάζουν τους γηπεδούχους να σκοράρουν τρεις πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο, το οποίο έληξε με σκορ 3-22 υπέρ της Αρμάνι.

Μάλιστα ως το τελευταίο λεπτό το σκορ ήταν 1-19 με μια εύστοχη βολή του Βέσελι αλλά ο Χαζέρ σκόραρε και έκανε τρεις τους πόντους της Φενέρμπαχτσε. Αυτό ήταν το χαμηλότερο σκορ των Τούρκων στην διοργάνωση γράφοντας αρνητική ιστορία.

Τσάμπι Αλόνσο: Μένει στη Λεβερκούζεν και την επόμενη σεζόν
ΑΕΚ – Ολυμπιακός: «Δεν συμβιβαζόμαστε με τίποτα άλλο πλην της νίκης» - Όσα είπε ο Μεντιλίμπαρ
ΑΕΚ: Τιμωρία μιας αγωνιστικής κεκλεισμένων των θυρών
Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR: Οι Ιταλοί ακύρωσαν εισιτήρια Ελλήνων λίγο πριν το τζάμπολ!