Live Chat Ερυθρός Αστέρας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ

Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ: Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης στο Βελιγράδι για την Euroleague

Ο Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ φιλοξενείται απόψε στο Βελιγράδι, από τον Ερυθρό Αστέρα για τη 17η αγωνιστική της Euroleague και θέλει να κλείσει με νίκη το 2020. Ο Γιώργος Βόβορας δεν αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα και περιμένει να δει την ίδια σκληράδα των τελευταίων αγωνιστικών στην άμυνα, με εξαίρεση το κακό πρώτο ημίχρονο στο Τελ Αβίβ.

Ο Ερυθρός Αστέρας μετά το καλό του ξεκίνημα έχει υποχωρήσει στο 5-11 μετρώντας μόνο μία νίκη στα επτά τελευταία ματς. Οι γηπεδούχοι έχουν και τέσσερις σημαντικές απουσίες, καθώς εκτός μάχης είναι οι Λόιντ, Ενόκο, Χολ και Σιμόνοβιτς.

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη της αναμέτρησης μέσα από το Live Chat του Onsports

Γυναικεία βογγητά «πάγωσαν» τον Λούκα Ντόνσιτς (vid)