Ολυμπιακός-Ζαλγκίρις Κάουνας: Η τελευταία επίθεση που δεν έκαναν ποτέ οι «ερυθρόλευκοι» (videos)

Δείτε τι συνέβη στα τελευταία λεπτά και ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από την Ζαλγκίρις Κάουνας στην πρεμιέρα της Euroleague

Ο Ολυμπιακός ήταν ανώτερος από τη Ζαλγκίρις Κάουνας τόσο στη δεύτερη, όσο και στην 3η περίοδο, ξέφυγε με +12 (58-47) στο 30ο λεπτό, αλλά στο 4ο δεκάλεπτο δέχτηκε επιμέρους σκορ 9-21 και ηττήθηκε από τους Λιθουανούς. Μάλιστα η καλή άμυνα της Ζαλγκίρις δεν άφησε τον Ολυμπιακό να κάνει επίθεση στο φινάλε.

Γλιτώνει τη χρεοκοπία ο Μπόρις Μπέκερ
Μπαίνει στο χειρουργείο ο Έντσο Φερνάντες
ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1