Μπάγερν Μονάχου-ΤΣΣΚΑ Μόσχας 77-84: Επέστρεψε με «διπλό» (video+photos)

Η ΤΣΣΚΑ Μόσχας επικράτησε στο Μόναχο με 84-77 και επέστρεψε στις νίκες.

Με τον Μάικ Τζέιμς να σημειώνει 27 πόντους, η ΤΣΣΚΑ Μόσχας έκανε βόλτα στο Μόναχο.

Επικράτησε με 84-77 της Μπάγερν που μόνο με τον Μορνό (20π.) δεν είχε τις απαντήσεις μέχρι το τέλος για να γυρίσει το παιχνίδι στο 4ο δεκάλεπτο.

Οι Ρώσοι ξέφυγαν με +16 στο ημίχρονο και ουσιαστικά καθάρισαν το ματς, με τους Γερμανούς να τρέχουν στο φινάλε να μαζέψουν τη διαφορά.

Η ΤΣΣΚΑ με τη νίκη αυτή ανέβηκε στην 5η θέση με 12-6 , ενώ η Μπάγερν «βυθίστηκε» στην 15η θέση με 6-12.

FC Bayern Munich - CSKA Moscow Highlights | Turkish Airlines EuroLeague, RS Round 18

Super League 2: Ισοπαλία… θρίλερ στο ΠΑΟΚ Β’ - Ηρακλής | Η βαθμολογία
Άρσεναλ: Επικό fail οπαδών της - Πήγαν σε ξενοδοχείο να ενοχλήσουν τη Σίτι αλλά έλειπε η αποστολή
Τελικός Conference League, Ολυμπιακός – Φιορεντίνα: «Αν σκοράρω δεν θα πανηγυρίσω», είπε ο Γιόβετιτς
Ολυμπιακός - Φιορεντίνα: Δρακόντια μέτρα στην OPAP Arena - Πώς θα μετακινηθούν οι φίλαθλοι