Μπάγερν Μονάχου-Μπούντουτσνοστ 93-88: Έκανε το comeback και νίκησε (photos)

Η Μπάγερν Μονάχου για μια ακόμα φορά έδειξε ότι στην έδρα της είναι άλλη ομάδα και επικράτησε με 93-88 της Μπούντουτσνοστ

Μπορεί οι Μαυροβούνιοι να μπήκαν πιο δυναμικά στο ματς και να είχαν τον έλεγχο του αγώνα στο πρώτο ημίχρονο όμως υπολόγιζαν χωρίς την «παρέα» του Ντέρικ Ουίλιαμς (έκανε μια ακόμα εξαιρετική εμφάνιση) που έκλεισε τους δρόμους για την άμυνα της και πήρε μια ακόμα νίκη στη διοργάνωση. Πιο συγκεκριμένα οι Βαυαροί πραγματοποιώντας επιμέρους σκορ 55-39 ανέτρεψαν το 49-38 που βρέθηκαν πίσω στο πρώτο ημίχρονο.

Το Eurojackpot μοιράζει απόψε 120 εκατ. ευρώ  - Στις 21:15 η κλήρωση
Ολυμπιακός: Χωρίς Παπανικολάου κόντρα στην Μπαρτσελόνα - Ταξίδεψε στην Ισπανία ο Ουόκαπ
Γιώργος Λυγγερίδης: Τι περιλαμβάνει η δικογραφία - Η πορεία του «μαύρου» χρήματος
Μακάμπι: Χαλάρωμα και πανέτοιμη για τον Παναθηναϊκό AKTOR