Live Chat Περιστέρι-Ολυμπιακός 57-92 (Τελικό)
INTIME

Basket League: Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Περιστέρι-Ολυμπιακός για την 2η αγωνιστική των playoffs του πρωταθλήματος

Το Περιστέρι φιλοξενεί τον Ολυμπιακό στον δεύτερο αγώνα των δύο ομάδων για τον πρώτο γύρο playoffs στο κλειστό «Α. Παπανδρέου».

Στο πρώτο ματς στο ΣΕΦ οι «ερυθρόλευκοι» ζορίστηκαν αλλά με συγκέντρωση στα τελευταία λεπτά ανέτρεψαν την «κακή» εικόνα στο μεγαλύτερο μέρος της αναμέτρησης, για να πετύχουν το 1-0.

Η ομάδα του Μίλαν Τόμιτς θα «παλέψει» για τη νίκη που θα παρατείνει τη σεζόν της για τουλάχιστον ένα ακόμη ματς. Σε περίπτωση που η ομάδα των δυτικών προαστίων επικρατήσει, οι δύο ομάδες θα αναμετρηθούν την Κυριακή στο ΣΕΦ σε «τελικό» πρόκρισης στα ημιτελικά (που κρίνονται στις τρεις νίκες).

Θυμίζουμε ότι έχουν ήδη περάσει στους «4» Λάρισα, Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ και Προμηθέας.

Διαιτητές του αγώνα θα είναι οι Συμεωνίδης, Πουρσανίδης, Κωνσταντινίδου

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση Περιστέρι-Ολυμπιακός

Γιαννακόπουλος: "Ο Ναν μαζί με Βράνκοβιτς και Αλβέρτη"
Αταμάν: «Υπάρχει ισχυρός δεσμός με τον Γιαννακόπουλο - Νομίζω ότι θα μείνω εδώ για πολλά χρόνια»
Τελικός Conference League: Πόσα εισιτήρια θα πάρει ο Ολυμπιακός και πόσο κοστίζουν
"Γατάκια εγώ γκαντέμης;" η ερώτηση του πρωθυπουργού μετά τις προκρίσεις στο Final Four!