Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ: Χωρίς προβλήματα η προπόνηση με το βλέμμα στον ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ: Χωρίς προβλήματα ολοκληρώθηκε η προπόνηση των «πράσινων» στη Θεσσαλονίκη

Η ομάδα του Δημήτρη Πρίφτη μετά από μια βαριά ήττα στην Euroleague θέλει να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα και να αφήσει πίσω της όσα συνέβησαν στο Βελιγράδι.

Οι «πράσινοι» μετά το ματς με τον Ερυθρό Αστέρα ταξίδεψαν απευθείας στη Θεσσαλονίκη χωρίς ενδιάμεση στάση στην Αθήνα, ενόψει του ματς με τον ΠΑΟΚ στα πλαίσια της Stoiximan Basket League. Η προπόνηση στην Πυλαία ολοκληρώθηκε κανονικά, χωρίς κάποιο πρόβλημα με τον Παναθηναϊκό να είναι έτοιμος για το αυριανό(7/11 και ώρα 17:00) ντέρμπι στη συμπρωτεύουσα.

Θυμίζουμε πως το ντεμπούτο του στο ελληνικό πρωτάθλημα αναμένεται να κάνει ο Τζέρεμι Έβανς, ο οποίος πήρε τη θέση του Τζεχάιβ Φλόιντ για τις εγχώριες διοργανώσεις(Basket League και Κύπελλο)ο οποίος θα αγωνίζεται μόνο στην Eυρώπη, με τον τεχνικό των «πράσινων» να προχωράει στην πρώτη αλλαγή για τη φετινή σεζόν.

Conference League: Η Φιορεντίνα πήρε προβάδισμα για την «OPAP Arena» με γκολ στο 91ο λεπτό
Παναθηναϊκός AKTOR: Ρεκόρ καριέρας ο Σλούκας, κορυφαίος πασέρ στα play offs - Συγκίνηση για τον Πάρη
Παναθηναϊκός AKTOR: Αφιέρωσε τη νίκη στον Πάρη ο Αταμάν - «Στο 5ο ματς το ΟΑΚΑ θα είναι φωτιά»
Άστον Βίλα - Ολυμπιακός 2-4: Αφεντικό για τον τελικό στην «OPAP Arena» με τεσσάρα