Live Chat Μεσολόγγι Baxi – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ	66-73 (τελικό)

Live Chat Μεσολόγγι Baxi – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ 66-73 (τελικό)

Δείτε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ με το Μεσολόγγι για την Basket League

Με το παιχνίδι που θα γίνει στο ΔΑΚ Αγρινίου θα ολοκληρωθεί σήμερα (20/12, 19:30) η 8η αγωνιστική της Stoiximan Basket League. Το Μεσολόγγι Baxi μετά από το αρχικό 3/3 με το οποίο έκανε τα πρώτα βήματα του στην κατηγορία, μέτρησε τέσσερις διαδοχικές ήττες. Απέναντι του θα έχει τον Παναθηναϊκό ΟΠΑΠ που έχει κάνει το 5/5.

Ο τεχνικός του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ είδε στην προπόνηση του Σαββάτου τους Όγκαστ, Μακ και Ουάιτ (ενοχλήσεις στον ώμο από χτύπημα στο ματς με την Αλμπα) να κάνουν θεραπεία και ατομικό και να μην ακολουθούν την υπόλοιπη αποστολή στο Αγρίνιο. Οι γηπεδούχοι από την πλευρά τους πέρα από την αποχώρηση του Γιάννη Αγραβάνη για τον Προμηθέα έχουν αποκτήσει τον γκαρντ Γιουτζίν Λόρενς και απομάκρυναν τον Άντονι Μάθις.

Ενημερωθείτε λεπτό προς λεπτό για την εξέλιξη της αναμέτρησης στο Live Chat του Onsports

Παναθηναϊκός AKTOR: "Πληγώθηκε" από τα λάθη του και από τους διαιτητές και break η Μακάμπι
Χαμός στο NBA: Ο αδερφός του Γιόκιτς έριξε μπουνιά σε θεατή στο Νάγκετς – Λέικερς (video)
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Προπονήθηκαν Γκατσίνοβιτς, Στάνκοβιτς, πριν το ντέρμπι κορυφής στη Super League
Παναθηναϊκός AKTOR – Μακάμπι Τελ Αβίβ: LIVE το Game 1 της σειράς των playoffs της Euroleague