Πιτίνο: «Δεκάλεπτο για σεμινάριο σε επίθεση και άμυνα»

Ο Ρικ Πιτίνο αναφέρθηκε στην εμφάνιση του Παναθηναϊκού ΟΠΑΠ στο δεύτερο δεκάλεπτο, το οποίο ήταν το καλύτερο σε όλη τη σεζόν!

Αυτό υποστήριξε με δηλώσεις του στην CosmoteTV ο τεχνικός του «τριφυλλιού». Αναλυτικά όσα είπε...

«Είμαι αρκετό καιρό σε αυτό το χώρο για να γνωρίζω ότι ο Προμηθέας προέρχεται από σειρά πέντε αγώνων. Ξέρω ότι ο Προμηθέας είναι πολύ καλή ομάδα και θα παρουσιαστεί πολύ διαφορετικός. Το δεύτερο δεκάλεπτο ήταν το καλύτερο που έχουμε παίξει όλη τη χρονιά, ήταν σαν σεμινάριο σε επίθεση και άμυνα».

ΠΗΓΗ: Leoforos.gr

Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους
Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για τη σημερινή μάχη του Παναθηναϊκού στη Euroleague
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Παντρεύεται στην Ελλάδα το καλοκαίρι - Πού θα γίνει ο γάμος (vid)