Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων της Κυριακής (12/11)

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων της Κυριακής (12/11)

Δείτε ποιοι «σφυρίζουν» σε όλους τους αγώνες της Κυριακής για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά τα ονόματα των διαιτητών και των βοηθών των οκτώ ομίλων:

1ος όμιλος

Ελπίδα Σκουτάρεως - ΑΕ Διδυμοτείχου
Διαιτητής: Τσαλουχίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος, Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

ΑΟ Καβάλας - Δόξα Προσκυνητών
Διαιτητής: Χορζόγλου (Δράμας)
Βοηθοί: Παστιάδης, Χασιώτης (Δράμας)

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Αετός Ορφανού
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης, Γκοντόλιας (Ξάνθης)

Ορφέας Ξάνθης - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Διαιτητής: Ψωμόπουλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Κουκούμης, Καρασαβαΐδης (Καβάλας)

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής - Άρης Αβάτου
Διαιτητής: Παλιούρας (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μεταξιώτης, Κωνσταντίνο (Μακεδονίας)

Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Δανδαλίδης, Γκιόση (Θράκης)

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Διαιτητής: Γκουγκούδης (Σερρών)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Αλμωπός Αριδαίας - Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Σουλίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Βογδόπουλος, Εμμανουήλ (Κοζάνης)

Πιερικός - ΑΕ Καρίτσας
Διαιτητής: Αγγελούλης (Λάρισας)
Βοηθοί: Πατέτσος, Τσαπράζης (Λάρισας)

ΑΣΦ Αλεξάνδρεια - Κιλκισιακός
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σακκάς, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Καμπανιακός - Νάουσα
Διαιτητής: Μέγας (Νάουσα)
Βοηθοί: Θεοδώρου, Βρούζος (Πιερίας)

Ηρακλής - Μακεδονικός Νεάπολης
Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δέλλιος, Δεμερτζής (Ημαθίας)

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΑΟ Καρδίας
Διαιτητής: Τσιαουσίδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μποζατζίδης, Σιανίδης (Μακεδονίας)

3ος όμιλος

Δόξα Κρανούλας - Νέος Αμφίλοχος
Διαιτητής: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας), Τέγος (Γρεβενών)

Καστοριά - Σκουφάς Κομποτίου
Διαιτητής: Παυλίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Θεσπρωτός - ΑΕΠ Καραγιαννίων
Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Γιώτης, Λιόντος (Ηπείρου)

ΑΕ Λευκίμμης - Τηλυκράτης
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Τσάντας, Αντωνίου (Ηπείρου)

Μακεδονικός Φούφα - Ερμής Αμυνταίου
Διαιτητής: Σιδερίδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Πρεσπάρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

Εθνικός Φιλιππιάδας - Αστέρας Παραπόταμου
Διαιτητής: Κωστούλας (Άρτας)
Βοηθοί: Κοττορός (Ηπείρου), Μάνος (Άρτας)

4ος όμιλος

ΝΠΣ Βόλος - Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Λιτοσελίδης (Φθιώτιδας)

Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Τσιτσανούδης (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραγιάννης, Νιάκας (Λάρισας)

ΓΣ Αλμυρός - Αχιλλέας Φαρσάλων
Διαιτητής: Μανούρας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Μανούρας, Τζάνης (Τρικάλων)

Αστέρας Ιτέας - Οπούντιος Μαρτίνου
Διαιτητής: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Τσώνης, Παπαδημητρόπουλος (Βοιωτίας)

Διγενής Νεοχωρίου - Ρήγας Φεραίος
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Τίκας, Κανιούρας (Καρδίτσας)

ΑΠΟΚ Βελούχι - ΑΟ Σελλάνων
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ?νίας)
Βοηθοί: Κακατσίδης, Γαλανόπουλος (Αιτ/νίας)

5ος όμιλος

Λεωνίδιο - Τσικλητήρας Πύλου
Διαιτητής: Καλογεράκος (Ζακύνθου)
Βοηθοί: Λιάπης, Καραμέρος (Ηλείας)

Αστέρας Αμαλιάδας - Αχαϊκή
Διαιτητής: Γκριτζιέπης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Διαγόρας Βραχνέικων - Πανηλειακός
Διαιτητής: Κακρίδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Θεοδ ωρόπουλος, Κρεπετσάνης (ΚΟρινθίας)

Καλαμάτα - Ζάκυνθος 1961
Διαιτητής: Λιάρος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Ροζάκης, Ισακοβ (Λακωνίας)

Αστέρας Βλαχιώτη - Παλληξουριακός
Διαιτητής: Τουρλουμούσης (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Αδαμόπουλος, Καρβούνης (Μεσσηνίας)

ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός
Διαιτητής: Χρονάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

6ος όμιλος

ΑΠΟ Κερατσίνι - ΑΟ Προοδευτική Νεολαία
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Ματσούκας, Κολιάκος (Αθηνών)

Ασπρόπυργος - ΓΑΣ Ιάλυσος
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος, Χόικας (Αν. Αττικής)

Πέλοπας Κιάτου - ΑΣ Ρόδου
Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Καντανολέων, ΝΤζουροπάνος (Δυτ. Αττικής)

Εθνικός - ΑΟ Λουτράκι
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Γούρνιας, Χριστόπουλος (Αν. Αττικής)

Διαγόρας Ρόδου - ΑΟ Ζευγολατιού
Διαιτητής: Μπουτσίκος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κουφός, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

7ος όμιλος

Αιολικός - Αήττητος Σπάτων
Διαιτητής: Χαλδαίος (Αθηνών)
Βοηθοί: Βαξεβάνης,Μαχαίρας (Αθηνων)

Ταμυναϊκός - ΑΕ Ερμιονίδας
Διαιτητής: Φωτόπουλος (Αθηνών)
Βοηθοί: Καφρίτσας, Κοστούλας (Αθηνών)

Παναργειακός - ΑΟ Τριγλία Ραφήνας
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαϊας)
Βοηθοί: Βασιλόπουλος, Ζούλης (Αχαϊας)

Πανθηραϊκός ΑΟ - ΑΟ Χαλκίς
Διαιτητής: Καρυοφύλλης(Πειραιά)
Βοηθοί: Φαγκρίδας, Παγουρτζής (Πειραιά)

Θύελλα Ραφήνας - Ερμής Κιβερίου
Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτ.Αττικής)
Βοηθοί: Μουτάφης(Κυκλάδων),Νατσιόπουλος(Δυτ. Αττικής)

8ος όμιλος

Αιγάλεω - Ηρόδοτος
Διαιτητής: Πόγκας (Εύβοιας)
Βοηθοί: Χατζηκαμαγιάννης,Δεχλας (Εύβοιας)

ΑΟ Παλαιόχωρας - Φωστήρας
Διαιτητής: Πετεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μαραντονάκης, Σφακιανάκης (Ηρακλείου)

ΑΟ Ερμής Ζωνιανών - ΑΕ Κηφισιάς
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί:Μαρούδης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

ΑΟ Αγίου Ιερόθεου - ΠΟ Ατσαλένιου
Διαιτητής: Αντωνίου(Ανατ.Αττικής)
Βοηθοί:Κόντα, Σπαρτάλης(Ανατ.Αττικής)

Ηλυσιακός ΑΟ - ΑΕ Μυλοποτάμου
Διαιτητής: Μπαλαχούτης(Πειραιά)
Βοηθοί: Κεφαλιάκος, Καλορογιάννης (Πειραιά)

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
Ασταμάτητη η Σίτι, με φόρα η Τσέλσι (vids)
Ασταμάτητη η Σίτι, με φόρα η Τσέλσι (vids)
LIVE CHAT Ολυμπιακός-Λεβαδειακός 0-0
LIVE CHAT Ολυμπιακός-Λεβαδειακός 0-0
ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης 1-0: Κλασσικά στο… τέλος!
ΑΕΛ-Απόλλων Σμύρνης 1-0: Κλασσικά στο… τέλος!
Τραγωδία δίχως τέλος: Εντοπίστηκαν άλλες δύο σοροί - Στους 19 οι νεκροί
Τραγωδία δίχως τέλος: Εντοπίστηκαν άλλες δύο σοροί - Στους 19 οι νεκροί
Εντοπίστηκε κι άλλος νεκρός στη Μάνδρα - Στους 17 ο αριθμός των θυμάτων
Εντοπίστηκε κι άλλος νεκρός στη Μάνδρα - Στους 17 ο αριθμός των θυμάτων
Καιρός: Πάνω από την Ελλάδα ο κυκλώνας «Ζήνων» - Δείτε πού θα χτυπήσει ο Medicane (pics)
Καιρός: Πάνω από την Ελλάδα ο κυκλώνας «Ζήνων» - Δείτε πού θα χτυπήσει ο Medicane (pics)
Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή του σοβαρού τραυματισμού γυναίκας στα Εξάρχεια
Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή του σοβαρού τραυματισμού γυναίκας στα Εξάρχεια
Περισσότερα
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
Με τρία ματς άρχισε η αγωνιστική δράση στο πρωτάθλημα της…
Γ' Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα (18/11)
 «Επίθεση» της Τότεναμ σε Άρσεναλ: «Μερικές φορές τα πράγματα δεν έρχονται όπως θέλεις»
«Επίθεση» της Τότεναμ σε Άρσεναλ: «Μερικές φορές τα πράγματα δεν έρχονται όπως θέλεις»
Έντονα παράπονα από τη διαιτησία του Μάικ Ντιν εξέφρασαν οι…
«Επίθεση» της Τότεναμ σε Άρσεναλ: «Μερικές φορές τα πράγματα δεν έρχονται όπως θέλεις»
Απίστευτο: Δεν υπάρχει αυτό που έγινε με ΠΑΟΚ και Ηρακλή!
Απίστευτο: Δεν υπάρχει αυτό που έγινε με ΠΑΟΚ και Ηρακλή!
Όρισαν παιχνίδια του ΠΑΟΚ και του Ηρακλή ίδια ημέρα στο…
Απίστευτο: Δεν υπάρχει αυτό που έγινε με ΠΑΟΚ και Ηρακλή!
Θρήνος! Διαιτητής πέθανε πριν από αγώνα!
Θρήνος! Διαιτητής πέθανε πριν από αγώνα!
Ο Τζανλούκα Ματιόλι άφησε την τελευταία του πνοή σε ηλικία…
Θρήνος! Διαιτητής πέθανε πριν από αγώνα!
Super League: «Λουκέτο» από τους διαιτητές!
Super League: «Λουκέτο» από τους διαιτητές!
Την απόφαση να απέχουν από τα καθήκοντά τους από την…
Super League: «Λουκέτο» από τους διαιτητές!
Football League: Αυτοί «σφυρίζουν» στην 4η αγωνιστική
Football League: Αυτοί «σφυρίζουν» στην 4η αγωνιστική
Διαβάστε ποιοι διαιτητές ορίστηκαν για τις αναμετρήσεις του σαββατοκύριακου (18-19/11).
Football League: Αυτοί «σφυρίζουν» στην 4η αγωνιστική

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης