Ξέσπασμα και… βρισιές από Κερ στους διαιτητές!

Έξαλλος ήταν ο τεχνικός των Ουόριορς στην αναμέτρησης με τους Κινγκς.

Οι «πολεμιστές» γνώρισαν ήττα… σοκ από τους «βασιλιάδες» του Σακραμέντο, καθώς οι γηπεδούχοι επικράτησαν 109-106 στην παράταση, ωστόσο, από το τρίτο δωδεκάλεπτο και μέχρι το τέλος, ο Στιβ Κερ είδε τον αγώνα από τα… αποδυτήρια.

Ο τεχνικός των Ουόριορς τα… πήρε άσχημα, περίπου 3:30 λεπτά πριν την ολοκλήρωση της τρίτης περιόδου, ελέω μιας απόφασης των διαιτητών. Μάλιστα, εξέφρασε έντονα τα παράπονά του και δέχθηκε τεχνική ποινή. Κάπου εκεί έγινε… έξαλλος και οι διαιτητές τον… έστειλαν στα αποδυτήρια, χρεώνοντάς του την αποβολή.

Δείτε…

Το ξέσπασμα του Κερ στους διαιτητές

Γλιτώνει τη χρεοκοπία ο Μπόρις Μπέκερ
Μπαίνει στο χειρουργείο ο Έντσο Φερνάντες
ΑΕΚ: «Συμπεριφορές προβοκατόρων προκαλούν ανυπολόγιστη ζημιά στην ομάδα μας»
Euroleague, Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 77-69: Έμεινε από ενέργεια και η Μπάρτσα έκανε το 1-1