Η κλήρωση της Α2 Ανδρών

Συντάκτης: Αλεξάνδρα Λούτση Δημοσίευση: Πέμπτη, 25 Αυγούστου 2011 13.11

Στις 16 Οκτωβρίου θα γίνει το εναρκτήριο τζάμπολ στην Α2 Ανδρών, με τη διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής.

Η «αυλαία» θα πέσει μετά τη διεξαγωγή 30 αγωνιστικές. Συγκεκριμένα, ο πρωταθλητής της κατηγορίας, καθώς και η δεύτερη ομάδα που θα κερδίσει την άνοδο στα «μεγάλα σαλόνια» θα γίνουν γνωστοί στις 4 Ιουνίου 2011. Μετά τη σημερινή (25/08) κλήρωση, το πρόγραμμα του πρώτου και δεύτερου γύρου σ έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική (16/10/11)

Δόξα Λευκάδας-Ερμής Λαγκαδά

Λαύριο-Αμύντας

ΑΕΚ Άργους-Ν. Κηφισιά

ΑΕΚ-Αρκαδικός

Πιερικός Αρχέλαος-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

ΟΦΗ-Πανελευσινιακός

Παγκράτι-Ίκαροι Σερρών

Πανερυθραϊκός-Ερμής Περάματος

2η Αγωνιστική (23/10/11)

Αμύντας-Δόξα Λευκάδας

Ν. Κηφισιά-Λαύριο

Αρκαδικός-ΑΕΚ Άργους

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-ΑΕΚ

Πανελευσινιακός-Πιερικός Αρχέλαος

Ίκαροι Σερρών-ΟΦΗ

Ερμής Περάματος-Παγκράτι

Ερμής Λαγκαδά-Πανερυθραϊκός

3η Αγωνιστική (30/10/11)

Δόξα Λευκάδας-Ν. Κηφισιά

Λαύριο-Αρκαδικός

ΑΕΚ Άργους-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

ΑΕΚ-Πανελευσινιακός

Πιερικός Αρχέλαος-Ίκαροι Σερρών

ΟΦΗ-Ερμής Περάματος

Παγκράτι-Πανερυθραϊκός

Ερμής Λαγκαδά-Αμύντας

4η Αγωνιστική (03/11/11)

Αρκαδικός-Δόξα Λευκάδας

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Λαύριο

Πανελευσινιακός-ΑΕΚ Άργους

Ίκαροι Σερρών-ΑΕΚ

Ερμής Περάματος-Πιερικός Αρχέλαος

Πανερυθραϊκός-ΟΦΗ

Παγκράτι-Ερμής Λαγκαδά

Ν. Κηφισιά-Αμύντας

5η Αγωνιστική (20/11/11)

Δόξα Λευκάδας-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

Λαύριο-Πανελευσινιακός

ΑΕΚ Άργους-Ίκαροι Σερρών

ΑΕΚ-Ερμής Περάματος

Πιερικός Αρχέλαος-Πανερυθραϊκός

ΟΦΗ-Παγκράτι

Ερμής Λαγκαδά-Ν. Κηφισιά

Αμύντας-Αρκαδικός

6η Αγωνιστική (27/11/11)

Πανελευσινιακός-Δόξα Λευκάδας

Ίκαροι Σερρών-Λαύριο

Ερμής Περάματος-ΑΕΚ Άργους

Πανερυθραϊκός-ΑΕΚ

Παγκράτι-Πιερικός Αρχέλαος

ΟΦΗ-Ερμής Λαγκαδά

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Αμύντας

Αρκαδικός-Ν. Κηφισιά

7η Αγωνιστική (04/12/11)

Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Σερρών

Λαύριο-Ερμής Περάματος

ΑΕΚ Άργους-Πανερυθραϊκός

ΑΕΚ-Παγκράτι

Πιερικός Αρχέλαος-ΟΦΗ

Ερμής Λαγκαδά-Αρκαδικός

Αμύντας-Πανελευσινιακός

Ν. Κηφισιά-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

8η Αγωνιστική (11/12/11)

Ερμής Περάματος-Δόξα Λευκάδας

Πανερυθραϊκός-Λαύριο

Παγκράτι-ΑΕΚ Άργους

ΟΦΗ-ΑΕΚ

Πιερικός Αρχέλαος-Ερμής Λαγκαδά

Ίκαροι Σερρών-Αμύντας

Πανελευσινιακός-Ν. Κηφισιά

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Αρκαδικός

9η Αγωνιστική (18/12/11)

Δόξα Λευκάδας-Πανερυθραϊκός

Λαύριο-Παγκράτι

ΑΕΚ Άργους-ΟΦΗ

ΑΕΚ-Πιερικός Αρχέλαος

Ερμής Λαγκαδά-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

Αμύντας-Ερμής Περάματος

Ν. Κηφισιά-Ίκαροι Σερρών

Αρκαδικός-Πανελευσινιακός

10η Αγωνιστική (08/01/12)

Παγκράτι-Δόξα Λευκάδας

ΟΦΗ-Λαύριο

Πιερικός Αρχέλαος-ΑΕΚ Άργους

ΑΕΚ-Ερμής Λαγκαδά

Πανερυθραϊκός-Αμύντας

Ερμής Περάματος-Ν. Κηφισιά

Ίκαροι Σερρών-Αρκαδικός

Πανελευσινιακός-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

11η Αγωνιστική (15/01/12)

Δόξα Λευκάδας-ΟΦΗ

Λαύριο-Πιερικός Αρχέλαος

ΑΕΚ Άργους-ΑΕΚ

Ερμής Λαγκαδά-Πανελευσινιακός

Αμύντας-Παγκράτι

Ν. Κηφισιά-Πανερυθραϊκός

Αρκαδικός-Ερμής Περάματος

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Ίκαροι Σερρών

12η Αγωνιστική (22/01/12)

Πιερικός Αρχέλαος-Δόξα Λευκάδας

ΑΕΚ-Λαύριο

ΑΕΚ Άργους-Ερμής Λαγκαδά

ΟΦΗ-Αμύντας

Παγκράτι-Ν. Κηφισιά

Πανερυθραϊκός-Αρκαδικός

Ερμής Περάματος-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

Ίκαροι Σερρών-Πανελευσινιακός

13η Αγωνιστική (29/01/12)

Δόξα Λευκάδας-ΑΕΚ

Λαύριο-ΑΕΚ Άργους

Ερμής Λαγκαδά-Ίκαροι Σερρών

Αμύντας-Πιερικός Αρχέλαος

Ν. Κηφισιά-ΟΦΗ

Αρκαδικός-Παγκράτι

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Πανερυθραϊκός

Πανελευσινιακός-Ερμής Περάματος

14η Αγωνιστική (05/02/12)

ΑΕΚ Άργους-Δόξα Λευκάδας

Λαύριο-Ερμής Λαγκαδά

ΑΕΚ-Αμύντας

Πιερικός Αρχέλαος-Ν. Κηφισιά

ΟΦΗ-Αρκαδικός

Παγκράτι-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

Πανερυθραϊκός-Πανελευσινιακός

Ερμής Περάματος-Ίκαροι Σερρών

15η Αγωνιστική (12/02/12)

Δόξα Λευκάδας-Λαύριο

Ερμής Λαγκαδά-Ερμής Περάματος

Αμύντας-ΑΕΚ Άργους

Ν. Κηφισιά-ΑΕΚ

Αρκαδικός-Πιερικός Αρχέλαος

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-ΟΦΗ

Πανελευσινιακός-Παγκράτι

Ίκαροι Σερρών-Πανερυθραϊκός

16η Αγωνιστική (19/02/12)

Ερμής Λαγκαδά-Δόξα Λευκάδας

Αμύντας-Λαύριο

Ν. Κηφισιά-ΑΕΚ Άργους

Αρκαδικός-ΑΕΚ

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Πιερικός Αρχέλαος

Πανελευσινιακός-ΟΦΗ

Ίκαροι Σερρών-Παγκράτι

Ερμής Περάματος-Πανερυθραϊκός

17η Αγωνιστική (26/02/12)

Δόξα Λευκάδας-Αμύντας

Λαύριο-Ν. Κηφισιά

ΑΕΚ Άργους-Αρκαδικός

ΑΕΚ-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

Πιερικός Αρχέλαος-Πανελευσινιακός

ΟΦΗ-Ίκαροι Σερρών

Παγκράτι-Ερμής Περάματος

Πανερυθραϊκός-Ερμής Λαγκαδά

18η Αγωνιστική (05/03/12)

Ν. Κηφισιά-Δόξα Λευκάδας

Αρκαδικός-Λαύριο

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-ΑΕΚ Άργους

Πανελευσινιακός-ΑΕΚ

Ίκαροι Σερρών-Πιερικός Αρχέλαος

Ερμής Περάματος-ΟΦΗ

Πανερυθραϊκός-Παγκράτι

Αμύντας-Ερμής Λαγκαδά

19η Αγωνιστική (12/03/12)

Δόξα Λευκάδας-Αρκαδικός

Λαύριο-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

ΑΕΚ Άργους-Πανελευσινιακός

ΑΕΚ-Ίκαροι Σερρών

Πιερικός Αρχέλαος-Ερμής Περάματος

ΟΦΗ-Πανερυθραϊκός

Ερμής Λαγκαδά-Παγκράτι

Αμύντας-Ν. Κηφισιά

20ή Αγωνιστική (19/03/12)

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Δόξα Λευκάδας

Πανελευσινιακός-Λαύριο

Ίκαροι Σερρών-ΑΕΚ Άργους

Ερμής Περάματος-ΑΕΚ

Πανερυθραϊκός-Πιερικός Αρχέλαος

Παγκράτι-ΟΦΗ

Ν. Κηφισιά-Ερμής Λαγκαδά

Αρκαδικός-Αμύντας

21η Αγωνιστική (26/03/12)

Δόξα Λευκάδας-Πανελευσινιακός

Λαύριο-Ίκαροι Σερρών

ΑΕΚ Άργους-Ερμής Περάματος

ΑΕΚ-Πανερυθραϊκός

Πιερικός Αρχέλαος-Παγκράτι

Ερμής Λαγκαδά-ΟΦΗ

Αμύντας-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

Ν. Κηφισιά-Αρκαδικός

22η Αγωνιστική (02/04/12)

Ίκαροι Σερρών-Δόξα Λευκάδας

Ερμής Περάματος-Λαύριο

Πανερυθραϊκός-ΑΕΚ Άργους

Παγκράτι-ΑΕΚ

ΟΦΗ-Πιερικός Αρχέλαος

Αρκαδικός-Ερμής Λαγκαδά

Πανελευσινιακός-Αμύντας

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Ν. Κηφισιά

23η Αγωνιστική (09/04/12)

Δόξα Λευκάδας-Ερμής Περάματος

Λαύριο-Πανερυθραϊκός

ΑΕΚ Άργους-Παγκράτι

ΑΕΚ-ΟΦΗ

Ερμής Λαγκαδά-Πιερικός Αρχέλαος

Αμύντας-Ίκαροι Σερρών

Ν. Κηφισιά-Πανελευσινιακός

Αρκαδικός-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

24η Αγωνιστική (16/04/12)

Πανερυθραϊκός-Δόξα Λευκάδας

Παγκράτι-Λαύριο

ΟΦΗ-ΑΕΚ Άργους

Πιερικός Αρχέλαος-ΑΕΚ

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Ερμής Λαγκαδά

Ερμής Περάματος-Αμύντας

Ίκαροι Σερρών-Ν. Κηφισιά

Πανελευσινιακός-Αρκαδικός

25η Αγωνιστική (30/04/12)

Δόξα Λευκάδας-Παγκράτι

Λαύριο-ΟΦΗ

ΑΕΚ Άργους-Πιερικός Αρχέλαος

Ερμής Λαγκαδά-ΑΕΚ

Αμύντας-Πανερυθραϊκός

Ν. Κηφισιά-Ερμής Περάματος

Αρκαδικός-Ίκαροι Σερρών

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Πανελευσινιακός

26η Αγωνιστική (07/05/12)

ΟΦΗ-Δόξα Λευκάδας

Πιερικός Αρχέλαος-Λαύριο

ΑΕΚ-ΑΕΚ Άργους

Πανελευσινιακός-Ερμής Λαγκαδά

Παγκράτι-Αμύντας

Πανερυθραϊκός-Ν. Κηφισιά

Ερμής Περάματος-Αρκαδικός

Ίκαροι Σερρών-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

27η Αγωνιστική (14/05/12)

Δόξα Λευκάδας-Πιερικός Αρχέλαος

Λαύριο-ΑΕΚ

Ερμής Λαγκαδά-ΑΕΚ Άργους

Αμύντας-ΟΦΗ

Ν. Κηφισιά-Παγκράτι

Αρκαδικός-Πανερυθραϊκός

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Ερμής Περάματος

Πανελευσινιακός-Ίκαροι Σερρών

28η Αγωνιστική (21/05/12)

ΑΕΚ-Δόξα Λευκάδας

ΑΕΚ Άργους-Λαύριο

Ίκαροι Σερρών-Ερμής Λαγκαδά

Πιερικός Αρχέλαος-Αμύντας

ΟΦΗ-Ν. Κηφισιά

Παγκράτι-Αρκαδικός

Πανερυθραϊκός-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

Ερμής Περάματος-Πανελευσινιακός

29η Αγωνιστική (28/05/12)

Δόξα Λευκάδας-ΑΕΚ Άργους

Ερμής Λαγκαδά-Λαύριο

Αμύντας-ΑΕΚ

Ν. Κηφισιά-Πιερικός Αρχέλαος

Αρκαδικός-ΟΦΗ

ΑΣ Απόλλων Πάτρας-Παγκράτι

Πανελευσινιακός-Πανερυθραϊκός

Ίκαροι Σερρών-Ερμής Περάματος

30ή Αγωνιστική (04/06/12)

Λαύριο-Δόξα Λευκάδας

Ερμής Περάματος-Ερμής Λαγκαδά

ΑΕΚ Άργους-Αμύντας

ΑΕΚ-Ν. Κηφισιά

Πιερικός Αρχέλαος-Αρκαδικός

ΟΦΗ-ΑΣ Απόλλων Πάτρας

Παγκράτι-Πανελευσινιακός

Πανερυθραϊκός-Ίκαροι Σερρών

Κατηγορία: Μπάσκετ Α2 Ανδρών
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.