Τα αποτελέσματα των προκριματικών

Συντάκτης: ΤΡΙΠΟΛΗ: Άρης Κολλιντζογιαννάκης Δημοσίευση: Παρασκευή, 22 Ιουνίου 2012 14.50

Ξεκίνησε το πρωί της Παρασκευής (22/6) το 81ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Ανδρών-Γυναικών στην Τρίπολη.

Στο Κλειστό Κολυμβητήριο του Αθλητικού Κέντρου του Δήμου Τρίπολης βρέθηκαν αρκετοί φίλοι του υγρού στίβου, που παρακολούθησαν τις προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των προκριματικών:

50μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1. ΔΡΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1992 ΝΟΠΑΤΡ ΓΥΝ. 00:25.94 ΠΡΟΚΡ.
2. ΜΑΤΣΑ ΜΑΡΘΑ 1987 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 00:26.28 ΠΡΟΚΡ.
3. ΚΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1993 ΑΟΠΦ ΓΥΝ. 00:26.53 ΠΡΟΚΡ.
4. ΝΙΑΝΓΚΟΥΑΡΑ ΝΕΡΥ-ΜΑΝΤΕΥ 1983 ΕΓΣ ΓΥΝ. 00:26.64 ΠΡΟΚΡ.
5. ΜΠΑΓΙΩΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡΙΑ 1995 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 00:26.96 ΠΡΟΚΡ.
6. ΛΙΩΣΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 00:27.23 ΠΡΟΚΡ.
7. ΑΜΟΙΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1994 XANΘ ΝΕΑΝ 00:27.25 ΠΡΟΚΡ.
8. ΚΩΣΤΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΕΟΦΠΦ ΓΥΝ. 00:27.41 ΠΡΟΚΡ.
9. ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1998 NOKΛΜΤ ΠΚ-Α 00:27.69
10. ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΟΚ ΓΥΝ. 00:27.71
11. ΓΙΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1995 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 00:27.96
12. ΑΝΤΥΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1990 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 00:28.00
13. ΔΗΜΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1995 ΝΑΟΚ ΝΕΑΝ 00:28.10
14. ΜΗΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1993 Α.Ο. Ω. ΓΥΝ. 00:28.15
15. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 1990 U Penn ΓΥΝ. 00:28.19
16. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΧΡΙΣ 1997 ΠΑΟΚ ΚΡ-Α 00:28.21
17. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥΝ. 00:28.55
18. ΕΓΚΟΡΟΒΑ ΝΤΑΡΙΑ 1996 ΝΟΒΟΥΛ ΚΡ-Α 00:28.80
19. ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 1995 ΝΟΚΑΒΑΛ ΝΕΑΝ 00:29.31

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)

1. ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 1993 ΕΟΦΠΦ ΑΝΔΡ 00:23.41 ΠΡΟΚΡ.
2. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 1991 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:23.62 ΠΡΟΚΡ.
3. ΜΕΛΑΔΙΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ 1990 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:23.65 ΠΡΟΚΡ.
4. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1982 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:23.99 ΠΡΟΚΡ.
5. ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΕΟΦΠΦ ΑΝΔΡ 00:24.00 ΠΡΟΚΡ.
6. ΜΥΛΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1996 ΑΡΗΣ ΠΑΙΔ 00:24.48 ΠΡΟΚΡ.
7. ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΑΡΓΗΡΑΚ ΑΝΔΡ 00:24.50 ΠΡΟΚΡ.
8. ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1985 ΑΟΠΦ ΑΝΔΡ 00:24.64 ΠΡΟΚΡ.
9. ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1993 ΠΑΟΚ ΑΝΔΡ 00:24.65
10. ΚΙΚΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 ΑΟΠΦ ΑΝΔΡ 00:24.66
11. ΘΕΡΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 ΜΙΛΩΝ ΑΝΔΡ 00:24.67
12. ΤΟΠΧΑΝΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΠΑΟΚ ΑΝΔΡ 00:24.82
13. ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1991 ΝΟΜΑΚ ΑΝΔΡ 00:25.14
14. ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 1986 ΔΕΛΦΠΕΡ ΑΝΔΡ 00:25.65
-ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1989 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:24.20 ΕΣ
-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1994 ΠΑΟΚ ΕΦΗΒ 00:24.64 ΕΣ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

1. ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1991 ΑΟΠΦ ΓΥΝ. 00:33.40 ΠΡΟΚΡ.
2. ΜΙΧΑΛΑΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 ΑΡΗΣ ΓΥΝ. 00:34.38 ΠΡΟΚΡ.
3. ΜΑΥΡΑΝΤΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 Α.Σ.Κ.Α.Λ ΠΚ-Α 00:35.19 ΠΡΟΚΡ.
4. ΛΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 1990 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΓΥΝ. 00:35.20 ΠΡΟΚΡ.
5. ΣΙΝΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΜΙΛΩΝ ΓΥΝ. 00:35.22 ΠΡΟΚΡ.
6. ΔΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΚΟΔΡΑΜ ΝΕΑΝ 00:35.33 ΠΡΟΚΡ.
7. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡ 1997 Α.Ο. Ω. ΚΡ-Α 00:35.40 ΠΡΟΚΡ.
8. ΑΝΔΡΕΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 Α.Ο. Ω. ΓΥΝ. 00:35.51 ΠΡΟΚΡ.
9. ΔΕΛΗΓΚΑΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1996 ΠΑΟΚ ΚΡ-Α 00:35.57
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 1995 ΚΟΔΡΑΜ ΝΕΑΝ 00:35.60
11. ΖΟΥΜΗ ΣΟΦΙΑ 1993 ΚΟΠΙ ΓΥΝ. 00:35.62
12. ΤΟΥΝΤΑΚΟΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΒΕΤΛΑ 1995 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 00:35.78
13. ΣΙΑΤΕΡΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΠΟΣ.ΙΩΑΝ. ΚΡ-Α 00:36.13
14. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 1996 NOKOΡΙΝ ΚΡ-Α 00:36.46
15. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1992 XANΘ ΓΥΝ. 00:36.54
16. ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΝΟΜΑΚ ΓΥΝ. 00:36.77
17. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1996 ΓΛΑΥΚΟΣ ΚΡ-Α 00:36.80
18. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΙΕΤΤ 1997 ΕΓΣ ΚΡ-Α 00:36.85
19. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1997 XANΘ ΚΡ-Α 00:37.03
20. ΧΟΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1997 ΑΡΗΣ ΚΡ-Α 00:37.19

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)

1. ΠΑΝΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1991 XANΘ ΑΝΔΡ 00:29.02 ΠΡΟΚΡ.
2. ΚΑΡΠΟΥΖΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:29.43 ΠΡΟΚΡ.
3. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 1985 ΠΑΟΚ ΑΝΔΡ 00:29.65 ΠΡΟΚΡ.
4. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΝΔΡ 00:29.86 ΠΡΟΚΡ.
5. ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1985 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:30.13 ΠΡΟΚΡ.
6. ΣΑΜΙΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΑΝΔΡ 00:30.35 ΠΡΟΚΡ.
7. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1989 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:30.50 ΠΡΟΚΡ.
8. ΚΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1994 ΝΟΜΑΚ ΕΦΗΒ 00:30.59 ΠΡΟΚΡ.
9. ΛΑΚΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΓΛΑΥΚΟΣ ΑΝΔΡ 00:30.69
10. ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:30.81
11. ΣΜΙΤΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 Α.Ο. Ω. ΕΦΗΒ 00:30.93
12. ΡΙΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΕΟΦΠΦ ΕΦΗΒ 00:31.02
13. ΤΣΕΡΕΚΛΑΣ-ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛ 1991 ΕΟΦΠΦ ΑΝΔΡ 00:31.14
14. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1990 ΑΟΠΦ ΑΝΔΡ 00:31.49
15. ΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΝΑΟΚ ΠΑΙΔ 00:31.61
16. ΤΣΟΤΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1995 ΔΕΛΦΠΕΡ ΕΦΗΒ 00:31.75

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

1. ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1995 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚ ΝΕΑΝ 02:24.53 ΠΡΟΚΡ.
2. ΡΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1997 Α.Ο. Ω. ΚΡ-Α 02:25.24 ΠΡΟΚΡ.
3. ΚΥΡΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 ΟΣΦΠ ΚΡ-Α 02:25.38 ΠΡΟΚΡ.
4. ΓΙΑΡΕΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1993 ΟΛΥΜΠ.73 ΓΥΝ. 02:25.71 ΠΡΟΚΡ.
5. ΕΖΑΤ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1995 ΓΛΑΥΚΟΣ ΝΕΑΝ 02:25.89 ΠΡΟΚΡ.
6. ΚΑΦΩΡΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΗΡΩ 1997 ΙΩΝΙΚΟΣ ΚΡ-Α 02:27.51 ΠΡΟΚΡ.
7. ΘΩΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1994 ΟΣΦΠ ΝΕΑΝ 02:27.82 ΠΡΟΚΡ.
8. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 02:28.01 ΠΡΟΚΡ.
9. ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 1992 ΓΣΑΙΓΑΛ ΓΥΝ. 02:30.06
10. ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 1997 ΠΑΟΚ ΚΡ-Α 02:30.63
11. ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 Ο.Φ.Θ.ΑΛΕΞ ΝΕΑΝ 02:32.11

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)

1. ΜΑΡΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 02:06.45 ΠΡΟΚΡ.
2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1990 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 02:06.58 ΠΡΟΚΡ.
3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1989 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 02:07.32 ΠΡΟΚΡ.
4. ΧΑΛΙΝΤΕΙ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦ 1993 ΕΟΦΠΦ ΑΝΔΡ 02:07.53 ΠΡΟΚΡ.
5. ΤΣΙΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1995 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΕΦΗΒ 02:09.30 ΠΡΟΚΡ.
6. ΤΣΙΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΔΕΛΦΠΕΡ ΕΦΗΒ 02:09.60 ΠΡΟΚΡ.
7. ΑΝΤΩΝΑΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 1981 ΑΟΠΦ ΑΝΔΡ 02:10.23 ΠΡΟΚΡ.
8. ΘΗΡΑΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1995 ΕΟΦΠΦ ΕΦΗΒ 02:12.61 ΠΡΟΚΡ.
9. ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1989 ΚΟΔΡΑΜ ΑΝΔΡ 02:12.85
10. ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1995 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΕΦΗΒ 02:13.58
11. ΚΟΡΕΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1993 Α.Ο. Ω. ΑΝΔΡ 02:14.19
12. ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ-ΜΑΡΚΟ 1995 Α.Ο. Ω. ΕΦΗΒ 02:15.12
13. ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΟΛ.ΠΕΤΡΟΥΠ ΠΑΙΔ 02:16.69

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

1. ΓΙΑΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1990 ΟΛΥΜΠ.73 ΓΥΝ. 04:30.91 ΠΡΟΚΡ.
2. ΛΥΜΠΕΡΤΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1979 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 04:31.29 ΠΡΟΚΡ.
3. ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1995 ΟΣΦΠ ΝΕΑΝ 04:31.36 ΠΡΟΚΡ.
4. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ 1986 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 04:32.18 ΠΡΟΚΡ.
5. ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ 1991 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΓΥΝ. 04:33.31 ΠΡΟΚΡ.
6. ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1991 ΕΓΣ ΓΥΝ. 04:35.45 ΠΡΟΚΡ.
7. ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1991 XANΘ ΓΥΝ. 04:36.20 ΠΡΟΚΡ.
8. ΕΓΚΟΡΟΒΑ ΟΛΓΑ 1998 ΝΟΒΟΥΛ ΠΚ-Α 04:38.17 ΠΡΟΚΡ.
9. ΣΑΠΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ-Α 04:43.04
10. ΤΖΕΛΕΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΕΟΦΠΦ ΚΡ-Α 04:43.57
11. ΤΣΟΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 04:45.91
12. ΛΗΜΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΑΡΗΣ ΚΡ-Α 04:51.71

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)

1. ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1980 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 04:05.43 ΠΡΟΚΡ.
2. ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1989 ΠΑΟΚ ΑΝΔΡ 04:06.43 ΠΡΟΚΡ.
3. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1985 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 04:07.37 ΠΡΟΚΡ.
4. ΧΡΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1991 ΕΟΦΠΦ ΑΝΔΡ 04:09.40 ΠΡΟΚΡ.
5. ΑΡΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΚΟΠΙ ΑΝΔΡ 04:11.80 ΠΡΟΚΡ.
6. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΑΝΔΡ 04:13.01 ΠΡΟΚΡ.
7. ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 04:13.30 ΠΡΟΚΡ.
8. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1991 ΑΟΠΦ ΑΝΔΡ 04:13.49 ΠΡΟΚΡ.
9. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 NOKΛΜΤ ΕΦΗΒ 04:13.55
10. ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 04:14.08
11. ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ 1995 ΑΡΗΣ ΕΦΗΒ 04:14.28
12. ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1993 Κ.Ο.ΔΕΛΦΙΣ ΑΝΔΡ 04:17.87

100m ΥΠΤΙΟ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

1. ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1990 ΑΟΠΦ ΓΥΝ. 01:05.54 ΠΡΟΚΡ.
2. ΠΕΤΡΑΔΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1992 ΑΡΗΣ ΓΥΝ. 01:05.70 ΠΡΟΚΡ.
3. ΧΑΡΙΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1993 ΠΟΣ.ΙΩΑΝ. ΓΥΝ. 01:05.87 ΠΡΟΚΡ.
4. ΑΓΓΟΥΡΙΔΑΚΗ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ 1988 ΕΟΦΠΦ ΓΥΝ. 01:05.96 ΠΡΟΚΡ.
5. ΠΑΠΑΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1991 ΑΟΠΦ ΓΥΝ. 01:06.07 ΠΡΟΚΡ.
6. ΤΣΑΝΓΚ ΜΑΡΙΑ-ΤΖΟΝ ΧΟΥΑ 1993 ΑΡΗΣ ΓΥΝ. 01:06.81 ΠΡΟΚΡ.
7. ΤΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ 1991 ΚΟΠΙ ΓΥΝ. 01:07.60 ΠΡΟΚΡ.
8. ΣΑΚΑΛΑΚ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 1993 ΚΟΠΙ ΓΥΝ. 01:08.06 ΠΡΟΚΡ.
9. ΤΣΕΡΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΝΕΑΝ 01:08.72
10. ΒΟΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 01:09.29
11. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΟΠΦ ΚΡ-Α 01:09.40
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-Ε 1996 NOKΛΜΤ ΚΡ-Α 01:09.66
13. ΠΑΝΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1996 XANΘ ΚΡ-Α 01:09.70
14. ΜΑΡΓΕΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΟΛ.ΠΕΤΡΟΥΠ ΝΕΑΝ 01:09.72
15. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1994 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 01:10.27
16. ΜΠΡΑΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1998 Ο.Φ.Θ.ΑΛΕΞ ΠΚ-Α 01:10.30
17. ΜΠΕΛΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Α.Σ.Κ.Α.Λ ΠΚ-Α 01:11.23
- ΤΖΩΡΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1993 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΓΥΝ. 01:08.06 ΕΣ

100m ΥΠΤΙΟ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1985 ΑΡΗΣ ΑΝΔΡ 00:57.64 ΠΡΟΚΡ.
2. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΑΡΗΣ ΑΝΔΡ 00:57.92 ΠΡΟΚΡ.
3. ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΕΟΦΠΦ ΑΝΔΡ 00:58.28 ΠΡΟΚΡ.
4. ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1995 ΕΟΦΠΦ ΕΦΗΒ 00:58.35 ΠΡΟΚΡ.
5. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 00:58.48 ΠΡΟΚΡ.
6. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1996 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΠΑΙΔ 00:58.68 ΠΡΟΚΡ.
7. ΤΥΛΙΓΑΔΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1991 Ο.Φ.Θ.ΑΛΕΞ ΑΝΔΡ 00:59.86 ΠΡΟΚΡ.
8. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1993 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΑΝΔΡ 01:00.15 ΠΡΟΚΡ.
9. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 01:00.30
10. ΜΠΟΣΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΝΕΠΑΤΡΩΝ ΠΑΙΔ 01:00.75
11. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΚΟΠΙ ΠΑΙΔ 01:01.23
12. ΘΕΡΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1993 ΜΙΛΩΝ ΑΝΔΡ 01:01.62
13. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1994 ΔΕΛΦΠΕΡ ΕΦΗΒ 01:01.75
14. ΠΕΤΡΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΑΡΗΣ ΕΦΗΒ 01:01.90
15. ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1997 ΝΑΟΚ ΠΑΙΔ 01:03.52
16. ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΟΠΦ ΠΑΙΔ 01:03.86

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ (50m)

1. ΧΑΛΚΙΔΗ ΛΥΣΙΣΤΡΑΤΗ 1992 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 02:25.17 ΠΡΟΚΡ.
2. ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1991 ΑΟΠΦ ΓΥΝ. 02:25.65 ΠΡΟΚΡ.
3. ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1995 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚ ΝΕΑΝ 02:25.68 ΠΡΟΚΡ.
4. ΤΖΙΝΤΡΟΥΔΗ-ΓΑΙΤΑΝΙΔΗ ΑΡΓΥΡ 1996 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 02:25.87 ΠΡΟΚΡ.
5. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 1991 ΠΑΟΚ ΓΥΝ. 02:26.25 ΠΡΟΚΡ.
6. ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 1995 ΝΟΧΑΝ ΝΕΑΝ 02:27.83 ΠΡΟΚΡ.
7. ΓΚΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 1992 XANΘ ΓΥΝ. 02:28.46 ΠΡΟΚΡ.
8. ΓΡΑΦΑ ΑΜΑΛΙΑ 1995 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΝΕΑΝ 02:28.82 ΠΡΟΚΡ.
9. ΓΙΑΡΕΝΗ ΑΡΙΑΝΑ 1995 ΟΛΥΜΠ.73 ΝΕΑΝ 02:31.41
10. ΚΟΥΝΕΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1995 Α.Ο. Ω. ΝΕΑΝ 02:31.55
11. ΚΟΥΣΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1993 ΠΑΟΚ ΓΥΝ. 02:31.95
12. ΛΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ 1997 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΚΡ-Α 02:33.36
13. ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1996 Α.Ο. Ω. ΚΡ-Α 02:34.13
14. ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1995 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚ ΝΕΑΝ 02:34.49
15. ΤΟΠΧΑΝΑΛΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 1996 ΚΟΔΡΑΜ ΚΡ-Α 02:34.83
16. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΟΠΦ ΚΡ-Α 02:39.46
17. ΔΡΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΚΟΔΡΑΜ ΝΕΑΝ 02:41.64

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΑΝΔΡΩΝ (50m)

1. ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1992 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΑΝΔΡ 02:08.79 ΠΡΟΚΡ.
2. ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΟΣΦΠ ΑΝΔΡ 02:09.16 ΠΡΟΚΡ.
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠ 1990 ΚΟΠΙ ΑΝΔΡ 02:10.90 ΠΡΟΚΡ.
4. ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ. ΑΝΔΡ 02:11.02 ΠΡΟΚΡ.
5. ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1990 ΑΟΠΦ ΑΝΔΡ 02:11.94 ΠΡΟΚΡ.
6. ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1990 ΑΟΠΦ ΑΝΔΡ 02:11.98 ΠΡΟΚΡ.
7. ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 ΓΛΑΥΚΟΣ ΠΠ-Α 02:12.42 ΠΡΟΚΡ.
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1982 ΠΑΟΚ ΑΝΔΡ 02:13.03 ΠΡΟΚΡ.
9. ΜΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995 ΓΣΠΕΡΙΣΤ ΕΦΗΒ 02:13.58
10. ΤΖΗΜΑΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1995 XANΘ ΕΦΗΒ 02:14.70
11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΣΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ 1994 ΝΟΑΓΝΙΚΟΛ ΕΦΗΒ 02:15.38
12. ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:15.97
13. ΜΑΛΙΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1994 ΑΡΗΣ ΕΦΗΒ 02:16.25
14. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1995 ΑΟΠΦ ΕΦΗΒ 02:16.89
15. ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1997 ΝΗΡΙΩΑΝ ΠΑΙΔ 02:17.06
16. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1996 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚ ΠΑΙΔ 02:17.13
- ΒΑΖΑΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1994 ΑΝΟΑΡΓΥΡ ΕΦΗΒ 02:08.69 ΕΣ

Κατηγορία: Υγρός Στίβος
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.