Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (11/2)
SHARE

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (11/2)

Τα ματς της δεύτερης μέρας της 21ης αγωνιστικής της Super League ξεχωρίζουν από το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής (11/2).

Την επιστροφή της στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα της πρώτης τη τάξει εθνικής κατηγορίας θα προσπαθήσει να πετύχει η ΑΕΚ, η οποία στις 17:15 αντιμετωπίζει τον Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ. Η μετάδοση του αγώνα θα γίνει από τα κανάλια της Nova.

Παράλληλα, από το συνδρομητικό της Κάντζας θα μεταδοθεί και το… ντέρμπι κορυφής του Ατρόμητου με τον Ολυμπιακό. Η αναμέτρηση του Περιστερίου είναι προγραμματισμένη να αρχίσει στις 19:30, ενώ νωρίτερα, στις 15:00 ο Απόλλων Σμύρνης υποδέχεται στον «τελικό» τον Λεβαδειακό, ενώ στις 17:15 ο Παναιτωλικός αντιμετωπίζει τον Πλατανιά.

Όσον αφορά στους Χειμερινούς Ολυμπιακούς Αγώνες, οι οποίοι διεξάγονται στη Νότια Κορέα, η μετάδοσή τους γίνεται τόσο από το Eurosport, όσο και από την ΕΡΤ.

Συνοπτικά, οι μεταδόσεις της ημέρας:

06:45 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών

08:15 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Cross country
15 χλμ ανδρών

09:30 Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Χόκεϊ επί πάγου
Φινλανδία - ΗΠΑ (γυναίκες)

10:05 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Πατινάζ ταχύτητας
5000μ ανδρών

13:00 ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Δίαθλο
10 χλμ σπριντ ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Σεβίλλη - Xιρόνα
La Liga

13:00 ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Λουτζ
Απλό ανδρών - 3ος γύρος

13:05 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Δίαθλο
10 χλμ σπριντ ανδρών

13:30 Novasports 1HD
Άγιαξ - Τβέντε
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Σασουόλο - Κάλιαρι
Serie A

13:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Μπαρτσελόνα - Μπιλμπάο
Liga Endesa

14:00 Novasports 3HD
Άστον Βίλα - Μπέρμιγχαμ
Championship

14:00 Eurosport 2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Χόκεϊ επί πάγου
Καναδάς - Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας (γυναίκες)

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Χάντερσφιλντ - Μπόρνμουθ
Premier League

14:15 COSMOTE SPORT 6 HD
Γκαζιαντέπ - Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Άουε - Ίνγκολσταντ
Bundesliga 2

14:45 Eurosport 1, ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Λουτζ
Απλό ανδρών - 4ος γύρος

15:00 ΕΡΤ3
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή
Football League

15:00 Novasports 2HD
Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός
Super League Σουρωτή

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ίντερ - Μπολόνια
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Τορίνο - Ουντινέζε
Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Σαμπντόρια - Βερόνα
Serie A

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Νιουκάστλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Premier League

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250
Σόφια, τελικός

17:15 Novasports 2HD
ΑΕΚ - Αστέρας Τρίπολης
Super League Σουρωτή

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα - Χετάφε
La Liga

17:15 Novasports 3HD
Παναιτωλικός - Πλατανιάς
Super League Σουρωτή

18:00 ΕΡΤ1
All Star Game 2018
Greek Stars - Rest of the World / Διαγωνισμός τριπόντων – καρφωμάτων

18:00 ΕΡΤ2
Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού
2η μέρα

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Τσάβες - Πόρτο
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Κρεμόνα - Βενέτσια
Serie A

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον - Λίβερπουλ
Premier League

19:00 Action 24
Λίνγκμπι - Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Βέρντερ - Βόλφσμπουργκ
Bundesliga

19:00 FOX Sports
Blues - Penguins
NHL

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ρεάλ Μαδρίτης - Τενερίφη
Liga Endesa

19:30 Novasports 1HD
Ατρόμητος - Ολυμπιακός
Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα - Εσπανιόλ
La Liga

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Σάρλοτ Χόρνετς - Τορόντο Ράπτορς
ΝΒΑ

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Φλένσμπουργκ - Βίβε Κίελτσε
Champions League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Σπόρτινγκ - Φεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα - Μπενεβέντο
Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια - Λεβάντε
La Liga

22:00 Novasports 2HD
Λιόν - Ρεν
Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Daytona Advance Auto Parts Clash

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπόστον Σέλτικς - Κλίβελαντ Καβαλίερς
ΝΒΑ

02:00 ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Κέρλινγκ
Μικτό διπλό – Ημιτελικά

02:40 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Αλπικό σκι
Γιγαντιαίο σλάλομ γυναικών

03:00 ΕΡΤ2
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερος χορός

04:00 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Σνόουμπορντ
Slopestyle γυναικών – Τελικός

04:45 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερο πρόγραμμα ομαδικού

05:15 Eurosport 1
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Καλλιτεχνικό πατινάζ
Ελεύθερος χορός ομαδικού

«Στον Ολυμπιακό για τον Σπανούλη, είχα ευκαιρία να παίξω στον Παναθηναϊκό»
«Στον Ολυμπιακό για τον Σπανούλη, είχα ευκαιρία να παίξω στον Παναθηναϊκό»
Σπάρτη: Εξόφληση Κατσίκη, Μπουζούκη και επιστροφή βαθμών!
Σπάρτη: Εξόφληση Κατσίκη, Μπουζούκη και επιστροφή βαθμών!
Ζαλγκίρις: Κατακτητές εδρών οι παίκτες του Γιασικεβίτσιους!
Ζαλγκίρις: Κατακτητές εδρών οι παίκτες του Γιασικεβίτσιους!
Ολυμπιακός: «Σκέφτεται επιστροφή Μήτρογλου τον Γενάρη»
Ολυμπιακός: «Σκέφτεται επιστροφή Μήτρογλου τον Γενάρη»


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies