Παναθηναϊκός: Η μη σωστή διαχείριση στις καθυστερήσεις

Η ανάλυση της «Πράσινης» για τα λάθη του Παναθηναϊκού στις καθυστερήσεις και το σφύριγμα του Ευαγγέλου

Ο Γιώργος Δώνης μίλησε για αφέλεια των παικτών του στις καθυστερήσεις, που οδήγησε τελικά στην ισοφάριση της Ξάνθης στο έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η «ΠΡΑΣΙΝΗ» καταγράφει λεπτό προς λεπτό τα λάθη, που έγιναν στις καθυστερήσεις και δεν μπόρεσε ο Παναθηναϊκός να κρατήσει τη νίκη μέχρι το τέλος:

92:12’’: Ο Χατζηθεοδωρίδης, κλέβει την μπάλα από έναν αντίπαλό του και προσπαθεί γρήγορα να μπει στην περιοχή με αποτέλεσμα ο Σιλά να κερδίσει την μπάλα και να του κάνει φάουλ ο παίκτης του Παναθηναϊκού. Θα μπορούσε να κρατήσει την μπάλα και να πάει προς την γωνία περιμένοντας τους συμπαίκτες του να ανέβουν και να διατηρήσουν την κατοχή με πάσες.

Διαβάστε περισσότερα στο Leoforos.gr

Μαρία Σάκκαρη: Πρόκριση στη Μαδρίτη με κυριαρχική εμφάνιση
Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους
Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για τη σημερινή μάχη του Παναθηναϊκού στη Euroleague