Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 4ης εμβόλιμης αγωνιστικής

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές της 4ης εμβόλιμης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών που θα «σφυρίξουν» στους αγώνες της Τετάρτης (18/10, 16:00).

Εμβόλιμη αγωνιστική δράση την Τετάρτη (18/10) στους τρεις από τους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής. Στη σέντρα θα βρεθούν ο 2ος, ο 3ος και ο 4ος και η ΕΠΟ σήμερα (16/10) ανακοίνωσε τους διαιτητές με τους βοηθούς τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

2ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Νέας Ραιδεστού) ΑΟ Καρδίας – Άρης Παλαιοχωρίου (Μελιτζανίδης (Ημαθίας), Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας)

16:00 (Δημοτικό Λαγκαδά) ΑΠΕ Λαγκαδά – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων (Πολυχρόνης, Σαλτσίδης, Μηνούδης (Πιερίας)

16:00 (Δημοτικό Έδεσσας) Εδεσσαϊκός – ΑΕ Καρίτσας (Μπουτσίκος, Φράπος, Σιανίδης (Μαακεδονίας)

16:00 (Καυτανζόγλειο) Ηρακλής – Αλμωπός Αριδαίας (Τρακαλιάνης , Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών)

16:00 (Δημοτικό Κιλκίς) Κιλκισιακός – Μακεδονικός (Κοτσάνης, Κουβαλάκης, Παστιάδης (Δράμας)

16:00 (Α΄ ΔΑΚ Κατερίνης) Πιερικός – Καμπανιακός (Σιδηρόπουλος, Δεμερτζής, Κεσισόγλου (Πέλλας)

16:00 (Δημοτικό Αλεξάνδρειας) Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας (Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας, Τζιαμπάσης (Κοζάνης)

Ρεπό: Νάουσα

3ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Παραποτάμου) Αστέρας Παραποτάμου – Λευκίμμη (Νέος, Κόλλιας, Λιόντος (Ηπείρου)

16:00 (Δημοτικό Φιλιππιάδας) Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας (Ματσούκας, Γαλανόπουλος, Βαλλιάνος (Αι/νίας)

16:00 (Δημοτικό Αμυνταίου) Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος (Φωτιάδης (Καστοριάς)
Στεφούλης (Γρεβενών), Ταγκαλίδης (Πέλλας)

16:00 (Δημοτικό Καστοριάς) Καστοριά – Πόντιοι Καραγιαννίων (Παυλίδης, Πάντσης, Κελεσίδης (Ημαθίας)

16:00 («Πλάτωνας Γρηγόρης») Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα (Μπούμπας, Πασχάλης, Κοττορός (Ηπείρου)

16:00 (Δημοτικό Άρτας) Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης (Τσιρογιάννης, Βασιλόπουλος, Γεωργακόπουλος (Αχαΐας)

Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος

16:00 (Δημοτικό Αλμυρού) Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου ( Παπακωνσταντίνου, Καλύβας, Καραγιάννης (Φθιώτιδας)

16:00 (Προαστίου) ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου (Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Καραγιάννης (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας)

16:00 (Δημοτικό Φαρσάλων) Αχιλλέας Φαρσάλων – Βόλος (Τσετσίλας, Φαλτάκας, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

16:00 (Δημοτικό Καρπενησίου) Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου (Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Τσόγκας (Πρέβεζας)

16:00 (Δημοτικό Θηβών) Θήβα – Νίκη Βόλου (Μπαϊρακτάρης, Κολιάκος, Κοκαρίδας (Αθηνών)

16:00 (ΕΑΚ Βόλου) Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος (Τσιτσανούδης, Καρακώστας, Νάκας (Λάρισας)

Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

Κέρκυρα-Αστέρας Τρίπολης 1-3: Σάλπαρε για… Ευρώπη!
Κέρκυρα-Αστέρας Τρίπολης 1-3: Σάλπαρε για… Ευρώπη!
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ 0-0: Γκολ ούτε με αίτηση!
ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΛ 0-0: Γκολ ούτε με αίτηση!
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός 0-3: Πράσινη βόλτα στην Πλατεία! (photos)
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός 0-3: Πράσινη βόλτα στην Πλατεία! (photos)
Παναιτωλικός-Λαμία 1-0: Λύτρωση με Μοράρ
Παναιτωλικός-Λαμία 1-0: Λύτρωση με Μοράρ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης