Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

Με το ντέρμπι της Καλαμάτας με την Αχαϊκή ξεκινά το νέο πρωτάθλημα στην τρίτη τη τάξει εθνική κατηγορία για τον 5ο όμιλο.

Η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας (18/9) στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδί και το πιο σημαντικό ματς της πρεμιέρας είναι αυτός της «Μαύρης Θύελλας» κόντρα στους «κίτρινους».

Συνοπτικά, το πρόγραμμα του 5ου ομίλου:

1η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου - ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων - Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτης - Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας - Παλληξουριακός
Καλαμάτα - Αχαϊκή
Λεωνίδιο - Ζάκυνθος

2η αγωνιστική

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Ολυμπιακός: Στην Αθήνα ο Μπράουν (photos)
Ολυμπιακός: Στην Αθήνα ο Μπράουν (photos)
Απόλλων Σμύρνης: Ο τελικός των… τελικών με Ξάνθη
Απόλλων Σμύρνης: Ο τελικός των… τελικών με Ξάνθη
«Βύθισε» το Αμβούργο η Βέρντερ
«Βύθισε» το Αμβούργο η Βέρντερ
Ανάσα ζωής για την Γουότφορντ με... ελληνικό χρώμα
Ανάσα ζωής για την Γουότφορντ με... ελληνικό χρώμα
Bρέθηκε και ταυτοποιήθηκε το καλάσνικοφ της δολοφονίας Στεφανάκου
Bρέθηκε και ταυτοποιήθηκε το καλάσνικοφ της δολοφονίας Στεφανάκου
Καιρός: Φονικό βαρομετρικό σαρώνει την Ελλάδα - Καταιγίδες, χαλάζι και χιόνια
Καιρός: Φονικό βαρομετρικό σαρώνει την Ελλάδα - Καταιγίδες, χαλάζι και χιόνια
Ηγουμενίτσα: Δολοφόνησε τον εραστή της γυναίκας του - Τους έπιασε επ' αυτοφώρω στο αυτοκίνητο
Ηγουμενίτσα: Δολοφόνησε τον εραστή της γυναίκας του - Τους έπιασε επ' αυτοφώρω στο αυτοκίνητο
Εξέγερση στις φυλακές Κορυδαλλού - Κρατούμενοι πήραν τα κλειδιά από τους σωφρονιστικούς
Εξέγερση στις φυλακές Κορυδαλλού - Κρατούμενοι πήραν τα κλειδιά από τους σωφρονιστικούς

Διαγόρας Βραχνέικων - Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας - Αστέρας Βλαχιώτης
Παναρκαδικός - Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός - Καλαμάτα
Παλληξουριακός - Λεωνίδιο
Ζάκυνθος - Αχαϊκή

3η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου - Αστέρας Βλαχιώτης
Αστέρας Αμαλιάδας - Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα - ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο - Παναρκαδικός
Ζάκυνθος - Πανηλειακός
Αχαϊκή - Παλληξουριακός

4η αγωνιστική
Αστέρας Αμαλιάδας - Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτης - Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων - Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας - Ζάκυνθος
Παναρκαδικός - Αχαϊκή
Παλληξουριακός - Πανηλειακός

5η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου - Καλαμάτα
Λεωνίδιο - Αστέρας Αμαλιάδας
Ζάκυνθος - Αστέρας Βλαχιώτης
Αχαϊκή - Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός - ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός - Παναρκαδικός

6η αγωνιστική
Λεωνίδιο - Τσικλητήρας Πύλου
Καλαμάτα - Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας - Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτης - Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων - Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός

7η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου - Ζάκυνθος
Αχαϊκή - Λεωνίδιο
Παλληξουριακός - Καλαμάτα
Πανηλειακός - Αστέρας Αμαλιάδας
Παναρκαδικός - Αστέρας Βλαχιώτης
ΠΑΟ Βάρδας - Διαγόρας Βραχνέικων

8η αγωνιστική
Αχαϊκή - Τσικλητήρας Πύλου
Ζάκυνθος - Παλληξουριακός
Λεωνίδιο - Πανηλειακός
Καλαμάτα - Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας - ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτης - Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική
Τσικλητήρας Πύλου - Παλληξουριακός
Πανηλειακός - Αχαϊκή
Παναρκαδικός - Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας - Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων - Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτης - Αστέρας Αμαλιάδας

10η αγωνιστική
Πανηλειακός - Τσικλητήρας Πύλου
Παλληξουριακός - Παναρκαδικός
Αχαϊκή - ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος - Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο - Αστέρας Βλαχιώτης
Καλαμάτα - Αστέρας Αμαλιάδας

11η αγωνιστική
Παναρκαδικός - Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας - Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων - Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτης - Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας - Ζάκυνθος
Καλαμάτα - Λεωνίδιο


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης