Που να… φρενΆρης!

Ο Άρης μπορεί να εξασφάλισε την άνοδο στη Football League, ωστόσο πέτυχε άλλη μία νίκη, επικρατώντας του Βυζάντιου Κοκκινοχώματος με 2-0.

Με απόλυτο πρωταγωνιστή τον Κυβελίδη ο Άρης πήρε άλλη μία νίκη, αυτή τη φορά με 2-0 απέναντι στο Βυζάντιο Κοκκινοχώματος.

Η ομάδα του Νίκου Αναστόπουλου ήταν απ’ το ξεκίνημα το αφεντικό της αναμέτρησης. Πίεσε κι άνοιξε το σκορ στο 21ο λεπτό με τον Κυβελίδη. Μέχρι το φινάλε του ημιχρόνου ήταν σταθερά στην επίθεση και θα μπορούσε να αυξήσει το προβάδισμά της. Στο δεύτερο, ο ρυθμός έπεσε αισθητά όμως και πάλι ο Άρης ήταν αυτός που είχε τα ηνία. Η επιμονή των γηπεδούχων τους έφερε το δεύτερο γκολ στο φινάλε με τον Κυβελίδη να σκοράρει ξανά στο 90+2’ και να διαμορφώνει το τελικό σκορ.

Παίζουμε μπαλίτσα και στο Instagram. Ακολούθησέ μας!

Ολυμπιακός: Σαράνοφ για Νο.2
Αποκλειστικό: Όλες οι λεπτομέρειες για τον γάμο Χατζίδου-Παύλου! (photos)
ΑΕΚ: Στέλνουν Ιρανό επιθετικό (photos+video)
Σπάτα: Τραγική κατάληξη για τον αγνοούμενο τελωνειακό