Football League: Κιοτζένης στο ΟΑΚΑ, Φουκάκης στο «Αλκαζάρ»

Football League: Κιοτζένης στο ΟΑΚΑ, Φουκάκης στο «Αλκαζάρ»

Η ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές των προσεχών αναμετρήσεων της 16ης αγωνιστικής σε Βόρειο και Νότιο όμιλο

Με την προετοιμασία των ομάδων της Football League για την 16η αγωνιστική να έχει ήδη μπει στην τελική της ευθεία, η ΕΠΟ έκανε γνωστά και τα ονόματα των διαιτητών που θα διευθύνουν τις προσεχείς αναμετρήσεις σε Βόρειο και Νότιο όμιλο. Στα ματς που ξεχωρίζουν, το ΑΕΚ – Χανιά θα σφυρίξει ο Κιοτζένης και το ΑΕΛ – Λαμία ο Φουκάκης.

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί:

Νότιος όμιλος

Κυριακή 8/2

15.00: Παναχαϊκή - Επισκοπή (Παμπελοποννησιακό)
Διαιτητής: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)
4ος: Αντωνίου (Αθηνών)

15.00: Καλλιθέα - Παναιγιάλειος (Δημ. Γυμν/ριο «Σπ. Σπ. Γιαλαμπίδης»)
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής)
4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά)

18.00: ΑΕΚ - ΑΟ Χανιά (ΟΑΚΑ)
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Πυλαρινός (Ζακύνθου), Πήττας (Ηλείας)
4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

Δευτέρα 9/2

15.00: Άλιμος - Ηρακλής Ψαχνών (Δημ. Στάδιο Αγίου Δημητρίου)
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Λάμιας, Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)

15.00: Αχαρναϊκός - Φωστήρας (Δημ. Στάδιο Αχαρνών)
Διαιτητής: Κουλούδης (Λέσβου)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτ. Αττικής), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
4ος: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Ρεπό: Ερμιονίδα

Βόρειος όμιλος

Παρασκευή 6/2

18.00: Ηρακλής - Τύρναβος (Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Κουτσόγιαννος (Αθηνών), Λ. Τίκας (Θεσπρωτίας)
4ος: Μπαλατσούκας (Θεπρωτίας)

Κυριακή 8/2

15.00: ΑΕΛ - Λαμία (Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Κουντουρέλης, Αργυρός (Αθηνών)
4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)

15.00: Φωκικός - Εθνικός Σερρών (Δημ. Στάδιο Άμφισσας)
Διαιτητής: Ντοκάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Χουλιάρας (Αιτ/νίας), Σπανός (Αχαΐας)
4ος: Φώτης (Εύβοιας)

15.00: Αγροτικός Αστέρας - Πιερικός (Γήπ. Ευόσμου)
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Πετρόπουλος (Θεσσαλίας)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

15.00: Αιγινιακός - Ζάκυνθος (Δημ. «Γ. Παραλυκίδης)
Διαιτητής: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Χαδήμογλου, Νατσιόπουλος (Μακεδονίας)
4ος: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

Δευτέρα 9/2

18.00: Απόλλων 1926 - Ολυμπιακός Βόλου (Γήπ. Καλαμαριάς)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Νταλούκας (Τρικάλων)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

  • Αθλητικά νέα
  • Ειδήσεις
Σοκ στην Football League: Αφαίρεση βαθμών από ιστορική ομάδα
Σοκ στην Football League: Αφαίρεση βαθμών από ιστορική ομάδα
Survivor 2: Απίστευτη νίκη για τους διάσημους
Survivor 2: Απίστευτη νίκη για τους διάσημους
Προβάδισμα με Μέσι για Μπαρτσελόνα, «καθάρισε» την πρόκριση η Μπάγερν
Προβάδισμα με Μέσι για Μπαρτσελόνα, «καθάρισε» την πρόκριση η Μπάγερν
Έκπληξη στην Ξάνθη!
Έκπληξη στην Ξάνθη!
«Βόμβα» Αρναούτογλου για τον καιρό την ερχόμενη εβδομάδα
«Βόμβα» Αρναούτογλου για τον καιρό την ερχόμενη εβδομάδα
Στοιχεία - ΣΟΚ: Τέλος στα σενάρια - Έτσι βρήκε φρικτό θάνατο η Ειρήνη Λαγούδη - Όλη η αλήθεια
Στοιχεία - ΣΟΚ: Τέλος στα σενάρια - Έτσι βρήκε φρικτό θάνατο η Ειρήνη Λαγούδη - Όλη η αλήθεια
Κοινωνικό Τιμολόγιο ΔΕΗ: Πώς να κάνετε την αίτηση βήμα - βήμα
Κοινωνικό Τιμολόγιο ΔΕΗ: Πώς να κάνετε την αίτηση βήμα - βήμα
Συντάξεις: Ποιοι κατοχυρώνουν πλήρη σύνταξη από τα 57
Συντάξεις: Ποιοι κατοχυρώνουν πλήρη σύνταξη από τα 57

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης