Football League: Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής

Football League: Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν την Τετάρτη τα ονόματα των διαιτητών που ορίστηκαν για τα ματς της 3ης αγωνιστικής στους δύο ομίλους της Football League.

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί:

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

Νότιος Όμιλος

Ηρακλής Ψαχνών - Φωκικός
Διαιτητής: Ζαραβινός Άγγελος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κοσμάς Κωνσταντίνος, Μεϊντάνας Ανδρέας (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς Χαράλαμπος (Αθηνών)

Αχαρναϊκός - Επισκοπή
Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Ντάλλας Παναγιώτης, Σαμοΐλης Δημήτριος (Αθηνών)
4ος: Σωσώνης Ιωάννης (Φθιώτιδας)

Βύζας Μεγάρων - Φωστήρας
Διαιτητής: Μουρτζάκης Ιωάννης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Τζαφόλιας Δημήτριος, Μητάρης Ηλίας (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μανούρας Χρήστος-Δημήτριος (Τρικάλων)

Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα
Διαιτητής: Γκράνας Χρήστος (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάσης Αναστάσιος, Εμπλιούκ Ιλιας (Ξάνθης)
4ος: Αγγελακόπουλος Ιωάννης (Καρδίτσας)

Γλυφάδα - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Σταθόπουλος Σπυρίδων (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Καραγεώργος Ανδρέας, Νενεκούμης Χαρίλαος (Αργολίδας)
4ος: Ρατσιάτος Νικόλαος (Αργολίδας)

Πανηλειακός - Αστέρας Μαγούλας
Διαιτητής: ΤΖήλος Αθανάσιος (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραμπούλας Θεόδωρος (Λάρισας), Σπανός Θεμιστοκλής (Αχαΐας)
4ος: Κωνσταντάκης Κωνσταντίνος (Αχαϊας)

Παναχαϊκή - ΑΟ Χανιά
Διαιτητής: Ρούσσος- Μπεκερτζής Νικόλαος (Πρέβεζας)
Βοηθοί: Καραλής Ελευθέριος (Ηπείρου), Κωνσταντίνου Ηλίας (Πρέβεζας)
4ος: Τάσης Γεώργιος (Ηπείρου)

Βόρειος Όμιλος

Σάββατο 12 Οκτωβρίου

Πιερικός - Ηρακλής
Διαιτητής: Κιοτζένης Ευάγγελος (Καβάλας)
Βοηθοί: Χαρίτσης Μιχαήλ, Χουσκόγλου Αϊχάν (Θράκης)
4ος: Τερετίδης Φώτιος (Καβάλας)

Κυριακή 13 Οκτωβρίου

Τύρναβος - Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Μαλούτας Δημήτριος (Ημαθίας)
Βοηθοί: Σίπκας Σταύρος (Πέλλας), Παρασίου Στέφανος (Ημαθίας)
4ος: Σελεμίδης Χαράλαμπος (Πέλλας)

Εθνικός Γαζώρου - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Κυριαζίδης Γεώργιος (Έβρου)
Βοηθοί: Λιώλιας Σωτήριος, Βασιλόπουλος Σπυρίδων (Έβρου)
4ος: Τσαλουχίδης Χρήστος (Κιλκίς)

Απόλλων Καλαμαριάς- Βατανιακός
Διαιτητής: Φωτιάδης Ανανίας (Σερρών)
Βοηθοί: Σάββας Νικόλαος, Κωτούλας Νικόλαος (Σερρών)
4ος: Καραντώνης Δημήτριος (Ημαθίας)

Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αιγινιακός
Διαιτητής: Κοτσάνης Κωνσταντίνος (Δράμας)
Βοηθοί: Δηλγεράκης Αθανάσιος, Βάντσης Ιωάννης (Δράμας)
4ος: Σέζος Αθανάσιος (Κιλκίς)

Κέρκυρα - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Ζούγρας Διονύσιος (Κοζάνης)
Βοηθοί: Τσιαμπάζης Χρήστος, Ξενακίδης Ιωάννης (Κοζάνης)
4ος: Ρούσσος-Μπεκερτζής Γεώργιος (Πρέβεζας)

Δευτέρα 14 Οκτωβρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας - Καβάλα
Διαιτητής: Σημαιάκης Απόστολος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Γούτας Στυλιανός (Χαλκιδικής), Παπαδημητρίου Χρήστος (Λάρισας)
4ος: Αναστασίου Ηλίας (Λάρισας)

Παπαπέτρου: «Έχουμε εμπειρία, ποιότητα και θέληση»
Παπαπέτρου: «Έχουμε εμπειρία, ποιότητα και θέληση»
Πόσα άλλαξαν από το τελευταίο πρωτάθλημα της ΑΕΚ;
Πόσα άλλαξαν από το τελευταίο πρωτάθλημα της ΑΕΚ;
Ατρόμητος και ΓΣ Περιστερίου… μια Πόλη! (photos)
Ατρόμητος και ΓΣ Περιστερίου… μια Πόλη! (photos)
Κόντε: «Στον τελικό δεν είμαστε εμείς το φαβορί»
Κόντε: «Στον τελικό δεν είμαστε εμείς το φαβορί»

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης