Football League: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής

Football League: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν την Πέμπτη (3/10) από την ΕΠΟ οι διαιτητές για τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Football League σε Βόρειο και Νότιο όμιλο.

Αναλυτικά:

Nότιος Όμιλος

Παρασκευή (4/10)

18.00: Φωστήρας - Αχαρναϊκός
Κουλούδης (Λέσβου),  Σγάντζος (Πειραιά), Κοτζαμανίδης (Πειραιά)

Κυριακή (6/10)

15.30: Επισκοπή - Ηρακλής Ψαχνών
Ανδρονικίδης (Πειραιά), Νικολακάκης (Ηρακλείου), Ζησιμόπουλος (Πειραιά)

16.00: Χανιά - Φωκικός
Αντωνίου (Αθηνών), Λιανδράκης (Ηρακλείου), Δανέζης (Αθηνών)

16.00: Παναιγιάλειος - Βύζας Μεγάρων
Βρακάς, Πασχαλίδης, Ρούμπης (Ευβοίας)

16.00: Αστέρας Μαγούλας - Ολυμπιακός Βόλου
Κορδολαίμης, Πολυχρονιάδης, Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

16.00: Πανηλειακός - Γλυφάδα
Νεοφυτιάδης, Μπετσόγλου, Παπανικολάου (Κορινθίας)

Δευτέρα (7/10)

16.00: Καλλιθέα - Παναχαϊκή
Σελίμος, Παλαμίδας (Λακωνίας), Σαββόγλου (Δυτ. Αττικής)

Bόρειος Όμιλος

Κυριακή (6/10)

16.00: Ζάκυνθος - Καβάλα
Μπλάνας, Λάμιας, Σερεμέτης (Μεσσηνίας)

16.00: Βατανιακός - Κέρκυρα
Τσακαλίδης, Κελαζόγλου, Διαμάντης (Χαλκιδικής)

16.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Απόλλων Καλαμαριάς
Σκουλάς, Πετρόπουλος, Αναστασίου (Λάρισας)

20.00: Νίκη Βόλου - Τίρναβος
Γρατσάνης, Κουρεντάς, Νταλούκας (Τρικάλων)

Δευτέρα (7/10)

16.00: Δόξα Δράμας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Συμεωνίδης, Κύφος, Καραμπούλας (Πιερίας)

16.00: Αιγινιακός - Πιερικός
Μπαλατσούκας, Τίκας, Γεωργάκης (Ηπείρου)

18.00: Ηρακλής - Εθνικός Γαζώρου
Καραντώνης (Ημαθίας), Λαφαντζής (Πιερίας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

Survivor 2: Ροδάνθη: «Δεν είναι ευχάριστο ν’ ακούς ότι είσαι βάρος για την ομάδα»
Survivor 2: Ροδάνθη: «Δεν είναι ευχάριστο ν’ ακούς ότι είσαι βάρος για την ομάδα»
Παναθηναϊκός: «Τελεσίγραφο» παικτών για νέα αποχή!
Παναθηναϊκός: «Τελεσίγραφο» παικτών για νέα αποχή!
«Εμφύλιος» για Χάσι!
«Εμφύλιος» για Χάσι!
ΑΕΚ: Χάνει τον τελικό ο Κονέ!
ΑΕΚ: Χάνει τον τελικό ο Κονέ!

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τους Όρους Χρήσης