Παρέμεινε στη κορυφή η Καλαμαριά, 0-2 τον Τηλυκράτη

Με νίκη συνέχισε τις υποχρεώσεις του, ο Απόλλων Καλαμαριάς, ο οποίος επικράτησε εκτός έδρας του Τηλυκράτη με 0-2.

Το πρώτο γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Λεπτοκαρίδης στο έβδομο λεπτό με κοντινή κεφαλιά, ενώ το 2-0 σημειώθηκε πάλι με Κεφαλιά του Κισκαμπάνη στο 26ο λεπτό.

Τηλυκράτης (Γιώργος Ασπρογέρακας): Αμουτζάκης, Χατζηλιάδης, Σ. Καταγής, Χάμος, Παππάς (89' Γ. Καταγής), Ντζιμάνης, Ηλίας, Γεωργίου, Σεϊτάι, Καλογέρης (46' Κούσης), Παναγιωτόπουλος (68' Φέτσης).

Απόλλων Καλαμαριάς (Ανδρέας Παντζιαράς): Καρατζιοβαλής, Πιτσόκος, Λιόνης, Κισκαμπάνης, Μανουσαρίδης, Βέντζιος, Παρμαξίδης, Παντελιάδης (83' Μανουσάκης), Λαζαρίδης (62' Χαλιμπάκης), Πασιαλής, Λεπτοκαρίδης (70' Κράββαρης).

Γιαννακόπουλος: Mην υπάρξουν αντιδράσεις για τη διαιτησία - Δική μου δουλειά να διασφαλίσω το 50-50
Μακάμπι Τελ Αβίβ: Αλλαγή έδρας για τα ματς με τον Παναθηναϊκό AKTOR και με περισσότερους φιλάθλους
Σούπερ προσφορά* από το Pamestoixima.gr για τη σημερινή μάχη του Παναθηναϊκού στη Euroleague
Γιάννης Αντετοκούνμπο: Παντρεύεται στην Ελλάδα το καλοκαίρι - Πού θα γίνει ο γάμος (vid)