Μπαρτσελόνα-Μπάγερν Μονάχου: Δυο γκολ σε επτά λεπτά κι όλα από την αρχή! (videos+photos)

Η Μπάγερν Μονάχου πήρε πολύ γρήγορο προβάδισμα στον προημιτελικό του Champions League, αλλά εξίσου γρήγορα κατάφερε να ισοφαρίσει η Μπαρτσελόνα.

Ματσάρα περιμέναμε, και ματσάρα βλέπουμε στο «Ντα Λουζ» της Λισαβόνας ανάμεσα σε Μπαρτσελόνα και Μπάγερν Μονάχου για τον προημιτελικό του Champions League. Βαυαροί και Καταλανοί έχουν μπει πολύ δυνατά στο ματς και πριν συμπληρωθεί το πρώτο δεκάλεπτο, το σκορ ήταν ήδη 1-1!

Ο Τόμας Μίλερ μόλις στο 4’ ήταν αυτός που κατάφερε να βάλει μπροστά τη Μπάγερν Μονάχου αφού πέτυχε ένα ακόμα σημαντικό γκολ για λογαριασμό των Βαυαρών στην πολυετή θητεία του στην ομάδα.

Η Μπαρτσελόνα ήθελε να απαντήσει αμέσως και τα κατάφερε! Στο 7’ σε μια φάση διαρκείας, η μπάλα βρήκε πάνω στον Αλάμπα και με το αυτογκόλ έγινε το 1-1 για τους Καταλανούς!

Ρέντη: Βρέθηκαν χρήματα σε λογαριασμούς συγγενών των συλληφθέντων που δεν μπορούν να δικαιολογηθούν
Αθλητικές μεταδόσεις: Πού θα δείτε το Game 1 των playoffs Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
Η καρδιά των Πρωταθλητών Νάγκετς! Ανατροπάρα at the buzzer από το -20 κόντρα στους Λέικερς
Τζορτζίνα Ροντρίγκεζ: Με τον Κριστιάνο Ρονάλντο στη σάουνα