Δόξα Κορωπίου – Νικηφόρος 0-0

Ισόπαλοι χωρίς τέρματα αναδείχθηκαν Δόξα και Νικηφόρος.

Στο 0-0 έμειναν Δόξα και Νικηφόρος, σε ένα ματς που πάντως είχε πολλές φάσεις και από τις δύο πλευρές.
Οι γηπεδούχοι είχαν δύο δοκάρια στο 25΄ και το 50΄, ενώ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αποστολόπουλος έχασε μεγάλη ευκαιρία να δώσει τη νίκη στον Νικηφόρο.
Στα τελευταία λεπτά του αγώνα η ομάδα του Κορωπίου αγωνίστηκε με έναν παίκτη λιγότερο, ύστερα από την αποβολή του Αμπετινάι με δεύτερη κίτρινη.

ΔΟΞΑ: Παπαθεοδώρου, Κετβερικόφ, Φουστέρης, Καδίτης, Ρίζος, Αμπεντινάι, Καστρινάκης, Σοτίρ, Κιούσης (85΄ Μιλούκα), Τσιαμπάς (90΄ Βαλσαμογιάννης), Κορδεράς.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ: Καραγιάννης, Μάτζης (63΄ Αλ. Παπαδόπουλος), Τσιριγότης, Λάιος, Νάτσης, Παπαβασιλείου, Κορνεάνου, Ζε Εβέ (90΄ Κατσαούνος), Αποστολόπουλος, Σουμαναρίου, Ανδριώτης (89΄ Αθανάσοφ).

ΑΕΛ: Αποστολή χωρίς Ζίβκοβιτς και Ταλέσκι
Άρης: Με Κορχούτ στη Λάρισα
Προμηθέας-Κολοσσός 101-95: Νίκη τετράδας (photos)
ΠΑΟΚ: Μπίσεσβαρ τριετίας (photo)