Τα «εισιτήρια» των ημιτελικών

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Σάββατο, 23 Ιουλίου 2011 21.13

Στα ημιτελικά του Masters Νάστου προκρίθηκαν οι Μπιλλήρης / Ξενάκης και Κουζούνης / Παπαδημητρίου.

Οι Φερνάντο Μπιλλήρης / Μάνος Ξενάκης και Παύλος Κουζούνης / Θοδωρής Παπαδημητρίου ήταν οι ομάδες που πήραν την απευθείας πρόκριση στα ημιτελικά του Masters Νέστου, τον 4ο σταθμό του Πανελληνίου σιρκουί.

Το πρόγραμμα της Κυριακής ξεκινάει με τους προημιτελικούς από το ταμπλό των ηττημένων.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα της ημέρας:

Άνδρες
Βανδώρος Ανδρόνικος / Νιώπας Δημήτρης – Ζωλασταθιάδης Ηλίας / Ραμιώτης Άγγελος 1-2 (17-21, 21-15, 12-15)

Αργυρακάκης Κώστας / Γκόρτσιανουκ Ανδρέας - Δημητριάδης Ανέστης / Δημητριάδης Θωμάς 2-0 (21-19, 21-12)

Λαμπρινός Μιχάλης / Σακόγλου Χάρης – Δήμου Δημήτρης / Μυλωνάς Γιώργος 2-0 (21-14, 21-15)

Αραμπατζής Ηλίας / Μπαλοδήμος Βίκτωρας – Antonic Sinica / Tatic Nenad (SRB) 0-2 (22-24, 17-21)

Μπιλλήρης Φερνάντο / Ξενάκης Μάνος – Ζωλασταθιάδης Ηλίας / Ραμιώτης Άγγελος 2-0 (21-12, 21-15)

Πολυχρονιάδης Αλέξανδρος / Ρουμελιωτάκης Γιάννης – Αργυρακάκης Κώστας / Γκόρτσιανουκ Ανδρέας 0-2 (15-21, 18-21)

Κωστακόπουλος Νίκος / Μαυράκης Παναγιώτης – Λαμπρινός Μιχάλης / Σακόγλου Χάρης 2-0 (21-14, 23-21)

Κουζούνης Παύλος / Παπαδημητρίου Θοδωρής – Antonic Sinica / Tatic Nenad (SRB) 2-0 (24-22, 21-18)

Αραμπατζής Ηλίας / Μπαλοδήμος Βίκτωρας – Ζωλασταθιάδης Ηλίας / Ραμιώτης Άγγελος 1-2 (15-21, 21-18, 10-15)

Δήμου Δημήτρης / Μυλωνάς Γιώργος – Πολυχρονιάδης Αλέξανδρος / Ρουμελιωτάκης Γιάννης 0-2 (09-21, 17-21)

Δημητριάδης Ανέστης / Δημητριάδης Θωμάς – Λαμπρινός Μιχάλης / Σακόγλου Χάρης 0-2 (16-21, 18-21)

Βανδώρος Βίκτωρας / Νιώπας Δημήτρης – Antonic Sinica / Tatic Nenad (SRB) 0-2 (18-21, 13-21)

Μπιλλήρης Φερνάντο / Ξενάκης Μάνος – Αργυρακάκης Κώστας / Γκόρτσιανουκ Ανδρέας 2-0 (21-17, 21-16)

Κωστακόπουλος Νίκος / Μαυράκης Παναγιώτης - Κουζούνης Παύλος / Παπαδημητρίου Θοδωρής 1-2 (21-12, 21-23, 09-15)

Προημιτελικοί
17. Ζωλασταθιάδης Ηλίας / Ραμιώτης Άγγελος – Κωστακόπουλος Νίκος / Μαυράκης Παναγιώτης

18. Antonic Sinica – Tatic Nenad (SRB) – Αργυρακάκης Κώστας / Γκόρτσιανουκ Ανδρέας

Ημιτελικοί
19. Μπιλλήρης Φερνάντο / Ξενάκης Μάνος – Νικητής Αγώνα Νο 17

20. Κουζούνης Παύλος / Παπαδημητρίου Θοδωρής – Νικητής Αγώνα Νο 18

Τελικοί
21. Νικητής Αγώνα Νο 19 – Νικητής Αγώνα Νο 20

Κατηγορία: Beach volley
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.