Οι νικητές στα Juniors

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Κυριακή, 03 Ιουλίου 2011 22.46

Ολοκληρώθηκε στην παραλία των Ν. Επιβατών το 1ο Open του πανελληνίου πρωταθλήματος Juniors.

Tα δίδυμα των Βραχνά / Παππουλή (Κως) στην κατηγορία εφήβων (Κ20), Γιαννέλη / Κουκούλη (Λαμία) στους παίδες (Κ17), Μουστακίδου / Σπυριάδη (Περαία Θεσ/νίκης) στις νεάνιδες (Κ20) και Γεωργοπούλου / Λισλεβάντ Θαλασσινού στις κορασίδες (Κ17) πανηγύρισαν τον τίτλο στο 1ο Open του πανελληνίου πρωταθλήματος Juniors, που ολοκληρώθηκε -παρά τη βροχή- το βράδυ της Κυριακής στους Νέους Επιβάτες Θεσσαλονίκης.

Τα αποτελέσματα

KΟΡΑΣΙΔΕΣ

1ος γύρος
ΚοκκινάκηΕ. / ΡήγαΕ. vs ΑργυροπούλουΜ. / ΜπαλδώκαΕ. 2-0 21-6, 21-18
ΑλβέρτηΕ. / ΣκιτανένκοΝ. vs ΒλασερούΓ. / ΜολδοβανίδηΤ. 2-0 21-11, 21-08
ΓεωργοπούλουΜ. / ΟικονομοπούλουΕ. vs ΠολίτηΕ. / ΣταθούληΑ. 2-0 21-18, 21-10
ΚαραμανλήΑ. / ΠαπαδοπούλουΖ. vs ΓεωργοπούλουΑ. / ΛισλεβάντΘαλασσινούΜ. 0-2 14-21, 14-21

2ος γύρος
ΚοκκινάκηΕ. / ΡήγαΕ. vs ΑλβέρτηΕ. / ΣκιτανένκοΝ. 2-1 13-21, 21-12, 15-12
ΓεωργοπούλουΜ. / ΟικονομοπούλουΕ. vs ΓεωργοπούλουΑ. / ΛισλεβάντΘαλασσινούΜ. 0-2 11-21, 17-21

Ταμπλόηττημένων (οιηττημένεςκατατάσσονται 7ες)
ΑργυροπούλουΜ. / ΜπαλδώκαΕ. vs ΒλασερούΓ. / ΜολδοβανίδηΤ. 2-1 20-22, 23-21, 15-09
ΠολίτηΕ. / ΣταθούληΑ. vs ΚαραμανλήΑ. / ΠαπαδοπούλουΖ. 0-2 13-21, 18-21

Ταμπλό ηττημένων (οιηττημένεςκατατάσσονται 5ες)
ΑργυροπούλουΜ. / ΜπαλδώκαΕ. (Λάρισα) vs ΓεωργοπούλουΜ. / ΟικονομοπούλουΕ. (Αθήνα)         1-2 21-18, 17-21, 11-15
ΚαραμανλήΑ. / ΠαπαδοπούλουΖ. (Κομοτηνή) vs ΑλβέρτηΕ. / ΣκιτανένκοΝ. (Αθήνα) 1-2 17-21, 21-19, 11-15

Ημιτελικοί
ΚοκκινάκηΕ. / ΡήγαΕ. (Αθήνα) vs ΓεωργοπούλουΜ. / ΟικονομοπούλουΕ. (Αθήνα) 2-0 21-17, 21-15
ΓεωργοπούλουΑ. / ΛισλεβάντΘαλασσινούΜ. (Ηράκλειο) vs ΑλβέρτηΕ. / ΣκιτανένκοΝ. (Αθήνα) 2-0 21-10, 21-09

Τελικός
ΚοκκινάκηΕ. / ΡήγαΕ. (Αθήνα) vs ΓεωργοπούλουΑ. / ΛισλεβάντΘαλασσινούΜ. (Ηράκλειο) 0-2 13-21, 19-21

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

1ος γύρος
ΜουστακίδουΜ. / ΣπυριάδηΕ. vs bye 2-0
ΣτυλιανούΕ. / ΧόχλακαΕ. vs ΚίμπλεΣ. / ΤζαβαχίδουΙ. 0-2 13-21, 09-21
ΑξάρηΑ. / ΒαλκάνουΛ. vs ΚουρβούληΠ. / ΤζανάκηΙ. 0-2 15-21, 14-21
bye vs ΚίτσουΓ. / ΠαπακωνσταντίνουΕ. 0-2

2ος γύρος
ΜουστακίδουΜ. / ΣπυριάδηΕ. vs ΚίμπλεΣ. / ΤζαβαχίδουΙ. 2-0 21-10, 22-20
ΚουρβούληΠ. / ΤζανάκηΙ. vs ΚίτσουΓ. / ΠαπακωνσταντίνουΕ. 0-2 19-21, 16-21

Ταμπλό ηττημένων (οιηττημένεςκατατάσσονται 7ες)
bye vs ΣτυλιανούΕ. / ΧόχλακαΕ. 0-2
ΑξάρηΑ. / ΒαλκάνουΛ. vs bye 2-0

Ταμπλό ηττημένων (οιηττημένεςκατατάσσονται 5ες)
ΣτυλιανούΕ. / ΧόχλακαΕ. (ΠεραίαΘεσ/νίκης) vs ΚουρβούληΠ. / ΤζανάκηΙ. (Αθήνα) 2-1 18-21, 21-17, 15-00
ΑξάρηΑ. / ΒαλκάνουΛ. (Αθήνα) vs ΚίμπλεΣ. / ΤζαβαχίδουΙ. (ΠεραίαΘεσ/νίκης) 0-2 06-21, 15-21

Ημιτελικοί
ΜουστακίδουΜ. / ΣπυριάδηΕ. (ΠεραίαΘεσ/νίκης) vs ΣτυλιανούΕ. / ΧόχλακαΕ. (ΠεραίαΘεσ/νίκης) 2-0 21-08, 21-09
Κίτσου Γ. / Παπακωνσταντίνου Ε. (Λαμία) vs Κίμπλε Σ. / Τζαβαχίδου Ι. (Περαία Θεσ/νίκης) 2-0 21-08, 21-18

Τελικός
Μουστακίδου Μ. / Σπυριάδη Ε. (Περαία Θεσ/νίκης) vs Κίτσου Γ. / Παπακωνσταντίνου Ε. (Λαμία) 2-0 21-19, 21-13

ΠΑΙΔΕΣ

1ος γύρος
Γιαννέλης Σ. / Κουκούλης Α. vs Κοντούλης Γ. / Ντάλλας Γ. 2-0 21-2, 21-3
Κουκούλης Αθ. / Παναγής Κ. vs Αναστασιάδης Γ. / Καμπούρης Γ. 0-2 12-21, 7-21
Καρράς Κ. / Νικολακόπουλος Φ. vs Παϊδιαδίτης Η. / Τσιούμας Γ. 0-2 4-21, 8-21
Καρούσης Μ. / Κουρτίδης Σ. vs Πατμανίδης Α. / Kίμπλε N. 0-2 13-21, 15-21

2ος γύρος
Γιαννέλης Σ. / Κουκούλης Α. vs Αναστασιάδης Γ. / Καμπούρης Γ. 2-0 22-20, 21-19
Παϊδιαδίτης Η. / Τσιούμας Γ. vs Πατμανίδης Α. / Kίμπλε N. 0-2 12-21, 13-21

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται 7οι)
Κοντούλης Γ. / Ντάλλας Γ. vs Κουκούλης Αθ. / Παναγής Κ. 2-0 21-08, 21-10
Καρράς Κ. / Νικολακόπουλος Φ. vs Καρούσης Μ. / Κουρτίδης Σ. 1-2 17-21, 21-16, 08-15

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται 5οι)
Κοντούλης Γ. / Ντάλλας Γ. (Αθήνα) vs Παϊδιαδίτης Η. / Τσιούμας Γ. (Λαμία) 2-1 19-21, 21-17, 15-13
Καρούσης Μ. / Κουρτίδης Σ. (Θεσσαλονίκη) vs Αναστασιάδης Γ. / Καμπούρης Γ. (Αθήνα) 0-2 12-21, 07-21

Ημιτελικοί
Γιαννέλης Σ. / Κουκούλης Α. (Λαμία) vs Κοντούλης Γ. / Ντάλλας Γ. (Αθήνα) 2-0 21-11, 21-14
Πατμανίδης Α. / Kίμπλε N. (Περαία Θεσ/νίκης) vs Αναστασιάδης Γ. / Καμπούρης Γ. (Αθήνα) 0-2 15-21, 13-21

Τελικός
Γιαννέλης Σ. / Κουκούλης Α. (Λαμία) vs Αναστασιάδης Γ. / Καμπούρης Γ. (Αθήνα) 2-0 21-14, 21-09

ΕΦΗΒΟΙ

1ος γύρος
Μπλάιθε Λ. / Ραβονίκου Ρ. vs bye 2-0
Κορώνας Χ. / Παπαδόπουλος Γ. vs Βαλσαμής Δ. / Κάνας Σ. 0-2 13-21, 18-21
Χειμωνέτος Ο. / Γκάνεφ Ντ. vs Αλτάνης Χ. / Τσαδήμας Θ. 1-2 13-21, 21-16, 11-15
Ζαρίφης Ν. / Ραβονίκου Π. vs Βραχνάς Ι. / Παππουλής Κ. 0-2 3-21, 11-21

2ος γύρος
Μπλάιθε Λ. / Ραβονίκου Ρ. vs Βαλσαμής Δ. / Κάνας Σ. 0-2 17-21, 17-21
Αλτάνης Χ. / Τσαδήμας Θ. vs Βραχνάς Ι. / Παππουλής Κ. 1-2 22-20, 19-21, 13-15

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται 7οι)
bye vs Κορώνας Χ. / Παπαδόπουλος Γ. 0-2
Χειμωνέτος Ο. / Γκάνεφ Ντ. vs Ζαρίφης Ν. / Ραβονίκου Π. 2-0 21-09, 21-06

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται 5οι)
Κορώνας Χ. / Παπαδόπουλος Γ. (Σέρρες) vs Αλτάνης Χ. / Τσαδήμας Θ. (Λαμία) 0-2 06-21, 10-21
Χειμωνέτος Ο. / Γκάνεφ Ντ. (Ρόδος) vs Μπλάιθε Λ. / Ραβονίκου Ρ. (Περαία Θεσ/νίκης) 2-0 21-15, 21-11

Ημιτελικοί
Βαλσαμής Δ. / Κάνας Σ. (Πάτρα) vs Αλτάνης Χ. / Τσαδήμας Θ. (Λαμία) 0-2 03-21, 16-21
Βραχνάς Ι. / Παππουλής Κ. (Κως) vs Χειμωνέτος Ο. / Γκάνεφ Ντ. (Ρόδος) 2-0 21-17, 21-15

Τελικός
Αλτάνης Χ. / Τσαδήμας Θ. (Λαμία) vs Βραχνάς Ι. / Παππουλής Κ. (Κως) 0-2 19-21, 12-21

Κατηγορία: Beach volley
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.