Το πρόγραμμα της Β΄ Εθνικής

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 22 Νοεμβρίου 2011 19.04

Πρεμιέρα στον 3ο όμιλο, 3η αγωνιστική στους άλλους δύο ομίλους στο πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής το Σαββατοκύριακο.

Με την πρεμιέρα των αγώνων του 3ου ομίλου συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής κατηγορία, που στους άλλους δύο ομίλους διανύει την 3η αγωνιστική.

Το πρόγραμμα:

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Σάββατο 26/11/2011
Μπάμπης Χολίδης, 17.30 ΑΕΚ - ΓΕ Ηρακλείου (Τρύπας-Τσιμπινός)
Α΄Αργυρούπολης, 19.00 ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Απόλλων (Μαρκάτσας-Χλώρος)
Χανίων, 20.00 ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Λέσβου (Αγγελίδης-Πετακάκη)
Κυριακή 27/11/2011
Ν.Σμύρνης, 16.00 Πανιώνιος - Ιωνικός Ν.Φ. (Ρίγκος-Βλάχος Γ.)

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Σάββατο 26/11/2011
Μαλεσίνας, 17.00 Αίας Μαλεσίνας - Καλαμάτα 80 (Τσαλαφούτης-Παναγής)
Ολυμπιάδας, 18.00 Ολυμπιάδα Πατρών - ΦΕ Ιωαννίνων (Σπυρόπουλος-Καραπήτας)
Στ. Καλαϊτζής, 18.00 Πανερυθραϊκός - ΑΟ Πρεβέζης (Γιαννικόπουλος-Ζώης)
Κλ.Κολλεγίου, 19.45 Κολλέγιο Αθηνών - ΑΟΠ Μοσχάτου (Χαρακίδας-Χρηστίδης)

3ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Σάββατο 26/11/2011
Σκύδρας, 18.00 ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΟ Σερρών (Σωμαράκης-Πλιάχα)
Πτολεμαΐδας, 18.00 ΦΣ Αρίων - ΜΕΝΤ (Κονταξής-Πορτοκαλίδης)
Ι.Λεμονίδης, 18.30 Ελπίς Θεσ. - ΧΑΝΘ (Μπόμπορας-Κάλλης Κ.)
ΕΓ Μίκρας, 20.00 Γαλαξίας - Μέγας Αλέξανδρος (Δαλκιράνης-Λιοτόπουλος)

Κατηγορία: Βόλεϊ Β' Εθνική
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.