Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής Α2 γυναικών

Συντάκτης: Βάσω Σβαρνιά Δημοσίευση: Τρίτη, 03 Απριλίου 2012 17.37

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 18ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α2 γυναικών.

Το πρόγραμμα των αναμετρήσεων της 18ης αγωνιστικής στην Α2 γυναικών:

1ος Όμιλος

Σάββατο 7/4/2012

Ζηρινείου, 15:00 Ζηρίνειος ΑΟΝ – Πετρούπολη (Κατσούλης – Ζώης)

Λίντο, 17:30 ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου - Ένωση Βύρωνα (Καπάνταης – Παπαδογούλας)

«Μ.Μερκούρη», 19:00 ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΣΦΠ Χανίων (Κοκοτσάκης – Βλαχάκης)

Αγία Παρασκευή, 19:00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής – Ιωνικός (Τσίτσικας – Οικονόμου Μ.)

2ος Όμιλος

Σάββατο 7/4/2012

Απόλλωνα, 15:00 Απόλλων Π. – Πανναξιακός (Παπασταθόπουλος - Καραπήτας)

5ο Γυμν.Ν.Ιωνίας, 17:00 Ίωνες - ΕΑ Λαρίσης (Τρύπας – Τοψιδέλης)

Αγ. Δημητρίου, 18:00 Τράχωνες - ΕΑ Πατρών (Γιαννικόπουλος – Τουμπανάκης)

Νεάπολης Λαρ., 19:00 Φιλαθλ. Λαρισαϊκός - Φιλία (Χαρδαλίδης – Τσατσάνης)

* Η διεύθυνση του κλειστού γυμναστηρίου Αγ. Δημητρίου είναι: Θεομήτορος και Αγ. Δημητρίου, Μπραχάμι.

3ος Όμιλος

Σάββατο 7/4/2012

Γιαννιτσών, 16:00 ΓΑΣ Μεγ. Αλέξανδρος - ΔΑΣΩ (Τσαμουρτζής – Λιάρος)

ΔΑΚ Ηλιούπολης, 17:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΓΣ Δράμας (Μαυρίδης – Λιοτόπουλος)

Κλ.Βικελίδης, 18:00 Άρης – Επίκουρος (Κάλλης – Ισκάς)

Ιωαννίνων, 18:00 ΦΕ Ιωαννίνων - Νέα Γενιά (Σπυρόπουλος – Μπακλέσης)

Κατηγορία: Βόλεϊ Α2 Γυναικών
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.